NASLOVNICA / Novosti / POZIVNICA: Pozdrav proljeću

POZIVNICA: Pozdrav proljeću

Autor: Nikola Vuković

20. ožujka 2014.

Petak, 21.ožujka 2014.godine u 18.00 sati. Školska sportska dvorana.

Poštovani roditelji, bake i djedovi, poštovani stanovnici našeg grada i okolnih mjesta,

Pozivamo Vas i radosno očekujemo na našoj školskoj priredbi POZDRAV PROLJEĆU.

Za ovogodišnju priredbu učenici i učitelji pripremili su 21 točku programa. Gosti školske priredbe su djeca DV "Maslačak" Đurđevac.

Program se sastoji od niza recitacija, recitala, glazbe, scenskog izričaja, plesa i igara, a sve inspirirano proljećem.

Svojim dolaskom podržite naše najmlađe, a Vaš pljesak neka bude nagrada za sav trud u pripremanju ove priredbe.

Veselimo se Vašem dolasku i susretu u petak, 21.ožujka 2014.godine s početkom u 18.00 sati.

Ovim putem zahvaljujemo našem stalnom partneru i medijskom pokrovitelju PODRAVSKOM RADIJU.

10. lipnja 2021.

Pero naših učenika… Podravina kroz stihove

Uz Godinu čitanja 2021. nastavljamo s projektima poticanja čitanja i kreativnog izražavanja u našoj školi. U ova teška vremena kad […]

09. lipnja 2021.

Cijepljenje učenika COVID

Obavijest za roditelje učenika od šestog do osmog razreda.