NASLOVNICA / Novosti / POZIVNICA; Blagdani nam stižu

POZIVNICA; Blagdani nam stižu

Autor: Nikola Vuković

09. prosinca 2012.

U sportskoj dvorani naše škole u četvrtak, 13.prosinca 2012. godine s početkom u 17.00 sati održat će se velika školska priredba " Blagdani nam stižu".

Preko 130 učenika naše škole, kao i nekoliko učenika srednjih škola zajedno sa svojim voditeljima pripremilo je program u trajanju od 90 minuta. Učenici će pokazati svoje umijeće kroz 20 točaka u kojima ćemo vidjeti ples, pjesmu, recitaciju, dramski izričaj, njegovanje tradicije i folklora kao i suvremeni ples.

Dođite i uživajte zajedno s nama u ovo predblagdansko vrijeme. Kupnjom ulaznice pomažete učenicima i učiteljima škole. Sva sredstva prikupljena od ulaznice namijenjena su kupnji nastavnih sredstava i pomagala .

Ovim programom učenici naše škole zaželjet će Vam svako dobro za blagdane koji su pred nama.

Vidimo se u četvrtak, 13. prosinca 2012. u 17.00 sati,  na blagdan sv.Lucije. DOBRO DOŠLI!.

10. lipnja 2021.

Pero naših učenika… Podravina kroz stihove

Uz Godinu čitanja 2021. nastavljamo s projektima poticanja čitanja i kreativnog izražavanja u našoj školi. U ova teška vremena kad […]

09. lipnja 2021.

Cijepljenje učenika COVID

Obavijest za roditelje učenika od šestog do osmog razreda.