NASLOVNICA / Novosti / POZIVNICA: Blagdani nam stižu

POZIVNICA: Blagdani nam stižu

Autor: Nikola Vuković

03. prosinca 2014.

Velika škola priredba BLAGDANI NAM STIŽU : srijeda, 17.prosinca 2014. u 17.00 sati

Pozivamo sve roditelje, bake i djedove, sve građane našeg grada i okolnih mjesta da nam se pridruže na našoj tradicionalnoj školskoj priredbi. Neka nas sve skupa u ozračju blagdana razvesele naši najmlađi. Učenici uz pomoć učitelja pripremili su prigodni program. Na ovaj način učenici naše škole doprinijet će predblagdanskom ugođaju u našem gradu. Ulaznice možete nabaviti kod učenika naše škole, u školi ili na dan priredbe na ulazu u dvoranu. Vjerujemo da će odaziv i ove godine biti velik. Svojim dolaskom dajete podršku našim učenicima.

Vidimo se u srijedu, 17.prosinca 2014. u 17.00 sati u dvorani osnovne škole.

Aktivnosti u Područnoj školi Sirova Katalena tijekom posljednjeg tjedna nastave

Učenici Područne škole Sirova Katalena proveli su posljednji tjedan nastave u igri na otvorenom i ponavljanju nastavnih sadržaja kroz zabavne […]