NASLOVNICA / Novosti / Poziv kandidatima na intervju

Poziv kandidatima na intervju

Autor: Darija Dautanec Jančijev

10. listopada 2017.

U sklopu projekta Osiguravanje pomoćnika u nastavi učenicima s teškoćama u razvoju u Osnovnoj školi Grgura Karlovčana, Đurđevac, a nakon administrativne provjere kandidata koji su se javili na Javni poziv za obavljanje poslova pomoćnika u nastavi za učenike s teškoćama u Osnovnoj školi Grgura Karlovčana, Đurđevac, pozivaju se svi kandidati koji su dostavili pravovremenu i potpunu prijavu  te koji zadovoljavaju propisane formalne uvjete na intervju koji će biti održan u Osnovnoj školi Grgura Karlovčana, Đurđevac, Basaričekova 5/d, 48350 Đurđevac, dana 11. listopada 2017. godine s početkom u 9:00 sati.

Kandidati koji se ne odazovu na intervju, smatrat će se da su odustali od prijave na Javni poziv.

Ostale obavijesti

05. srpnja 2021.

Svečana dodjela svjedodžbi osmašima i proglašenje učenika generacije

Danas je u velikoj dvorani naše škole održana skromna, no svečana dodjela svjedodžbi učenicima osmih razreda. Okupljenim osmašima s nekoliko […]

05. srpnja 2021.

Preuzet paket za projekt Crvenog križa Sigurnije škole i vrtići

U našu školu stigle su torbe prve pomoći koje će biti podrška u projektu Crvenog križa koji je odobrilo Ministarstvo […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content