NASLOVNICA / Novosti / Pozdrav proljeću - pozivnica

Pozdrav proljeću – pozivnica

18. ožujka 2019.

Pozivamo Vas na tradicionalnu školsku priredbu za građanstvo na prvi dan proljeća, u četvrtak 21. ožujka 2019. godine, s početkom u 18.00 sati.

I ove godine učenici i učitelji pripremili su niz glazbenih, plesnih, folklornih, recitatorskih i literarnih točaka. Svojim dolaskom na školsku priredbu podržavate naše učenike u njihovom radu i kreativnom izričaju.

I ove godine priredba ima humanitarni karakter. Na ulazu u sportsku dvoranu možete predati svoj prilog u živežnim namirnicama i kućnim potrepštinama (šećer, brašno, sol, tjestenina, riža, ulje, konzerve, higijenske potrepštine, slatkiše i sl.). Prikupljene namirnice proslijedit ćemo potrebitim sugrađanima.

Isto tako učenici, a i Vi, možete navedene potrepštine donijeti u školu od utorka do četvrtka.

Dobro je činiti dobro!

HVALA!

Aktivnosti u Područnoj školi Sirova Katalena tijekom posljednjeg tjedna nastave

Učenici Područne škole Sirova Katalena proveli su posljednji tjedan nastave u igri na otvorenom i ponavljanju nastavnih sadržaja kroz zabavne […]