NASLOVNICA / Novosti / POZDRAV PROLJEĆU

POZDRAV PROLJEĆU

Autor: Nikola Vuković

22. ožujka 2017.

U utorak, 21.ožujka 2017.godine tradicionalnom školskom priredbom učenici, učitelji, roditelji i posjetitelji sportske dvorane naše škole pozdravili su prvi dan proljeća.

Školska priredba bila je humanitarnog karaktera. Sva donirana hrana i higijenske potrepštine proslijeđene su župnom Caritasu koji će pomoći ljudima u potrebi. Osim toga prikupljena su i novčana sredstva koja će biti pomoć učenicima za odlazak na terensku nastavu. Nastavak je to naših projektnih akcija na području razvoja filantropije u školi. Ovim putem zahvaljujemo svim posjetiteljima na dolasku i pruženoj pomoći. Školska priredba sastojala se od plesa, glazbe, recitacije, pjecanja te po prvi puta i eko-revijom. Učenici su pokazali svoju kreativnost u izradi odjevnih predmeta od recikliranog materijala. Priredba je posvećena prvom danu proljeća, Danu Roma, radu s darovitim učenicima i radu na zaštiti okoliša.

 

 

 

Humanitarni dio rada škole

Ostale obavijesti

06. prosinca 2021.

Projekt Čitamo i zabavljamo se u obitelji

U drugom polugodištu krenut će ostvarivanje projekta Čitamo i zabavljamo se u obitelji, a to je nastavak aktivnosti u Godini […]

04. prosinca 2021.

Školski filantropski klub proveo humanitarnu akciju

Naša škola i Školski filantropski klub Izvor dobrote organizirali su humanitarnu akciju od 29. studenoga do 1. prosinca ove godine. […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content