NASLOVNICA / Novosti / POZDRAV PROLJEĆU

POZDRAV PROLJEĆU

Autor: Nikola Vuković

22. ožujka 2017.

U utorak, 21.ožujka 2017.godine tradicionalnom školskom priredbom učenici, učitelji, roditelji i posjetitelji sportske dvorane naše škole pozdravili su prvi dan proljeća.

Školska priredba bila je humanitarnog karaktera. Sva donirana hrana i higijenske potrepštine proslijeđene su župnom Caritasu koji će pomoći ljudima u potrebi. Osim toga prikupljena su i novčana sredstva koja će biti pomoć učenicima za odlazak na terensku nastavu. Nastavak je to naših projektnih akcija na području razvoja filantropije u školi. Ovim putem zahvaljujemo svim posjetiteljima na dolasku i pruženoj pomoći. Školska priredba sastojala se od plesa, glazbe, recitacije, pjecanja te po prvi puta i eko-revijom. Učenici su pokazali svoju kreativnost u izradi odjevnih predmeta od recikliranog materijala. Priredba je posvećena prvom danu proljeća, Danu Roma, radu s darovitim učenicima i radu na zaštiti okoliša.

 

 

 

Humanitarni dio rada škole

Ostale obavijesti

06. prosinca 2023.

STEAM Escape Room u sedmim razredima

U utorak, 5. prosinca 2023., učenike 7.a, 7.b, 7.c i 7.d razreda posjetile su predstavnice Escape Rooma iz Osijeka. Učenici su sudjelovali na […]

06. prosinca 2023.

Sveti Nikola posjetio Odjel za učenike s teškoćama u razvoju

Dana 6.12.2023. godine, Odjele za učenike s teškoćama u razvoju posjetili su Sveti Nikola i Krampus, pomagači Svetog Nikole iz […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content