NASLOVNICA / Novosti / POZDRAV PROLJEĆU

POZDRAV PROLJEĆU

Autor: Nikola Vuković

21. travnja 2016.

Ovogodišnja školska priredna POZDRAV PROLJEĆU posvećena je Danu grada Đurđevca, Danu Roma i dokaz je kontinuiranog rada učitelja s učenicima na razvoju njihovim interesa, sposobnosti i talenta.

U sat vremena učenici su pokazali svoje umijeće u pjesmi, plesu, dramskom izrićaju, recitiranju i sviranju. Scenu je osmislio učitelj Zoran Vidaković. Zahvaljujemo svim učenicima i učiteljima koji su sudjelovali u planiranju i ostvarivanju naše tradicionalne školske priredbe za građanstvo.

04. listopada 2022.

Saziv vijeća roditelja – 6. 10. 2022.

U privitku se nalazi poziv za održavanje konstituirajuće sjednice Vijeća roditelja OŠ Đurđevac.

04. listopada 2022.

Zaziv Duha Svetoga u Odjelu za učenike s teškoćama u razvoju

U srijedu, 28.rujna 2022., učenici Odjela za učenike s teškoćama u razvoju sa svojim su učiteljicama sudjelovali na svetoj misi […]