NASLOVNICA / Novosti / Povodom Dana planeta Zemlje

Povodom Dana planeta Zemlje

Autor:

27. travnja 2015.

Povodom Dana planeta Zemlje, učenici Područne škole Budrovac su sa svojom učiteljicom Olgom Lazar, 22. travnja 2015. radnom akcijom očistili u svom selu od smeća travnjake, nogostupe i dječje igralište.

S radošću su prionuli zadatku u želji da njihovo malo, ali lijepo mjesto zasja čistoćom bez papirića i boca koje su pronašli na mjestima gdje im nije mjesto. Nakon obavljenog zadatka, okitili su se cvjetnom krunom u želji da se umjesto smeća sadi više cvijeća. Obećali su da će redovito paziti na čistoću svog okoliša kako bi doprinijeli zaštiti i očuvanju planete Zemlje. 

Ostale obavijesti

15. travnja 2024.

Kviz znanja povodom Noći knjige

Povodom ovogodišnje Noći knjige organiziramo školski kviz znanja! Tom prigodom organizirana je i prigodna prodaja otpisanih knjiga po simboličnim cijenama. […]

12. travnja 2024.

Natječaj “Podravina u stihovima”

Objavljujemo 11. Natječaj “Podravina u stihovima” za mlade pjesnike u kojem sudjeluju učenici viših razreda. Svi učenici pišu pjesme na […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas

Saznajte više informacija o isplatama

iTransparentnost

Skip to content