NASLOVNICA / Novosti / Povodom Dana planeta Zemlje

Povodom Dana planeta Zemlje

Autor:

27. travnja 2015.

Povodom Dana planeta Zemlje, učenici Područne škole Budrovac su sa svojom učiteljicom Olgom Lazar, 22. travnja 2015. radnom akcijom očistili u svom selu od smeća travnjake, nogostupe i dječje igralište.

S radošću su prionuli zadatku u želji da njihovo malo, ali lijepo mjesto zasja čistoćom bez papirića i boca koje su pronašli na mjestima gdje im nije mjesto. Nakon obavljenog zadatka, okitili su se cvjetnom krunom u želji da se umjesto smeća sadi više cvijeća. Obećali su da će redovito paziti na čistoću svog okoliša kako bi doprinijeli zaštiti i očuvanju planete Zemlje. 

Ostale obavijesti

01. prosinca 2021.

Šahisti osvojili 2. mjesto na županijskom prvenstvu!

U utorak, 30. studenog 2021. godine, u Svetom Ivanu Žabnu je održano Županijsko prvenstvo osnovnih škola Koprivničko-križevačke županije u šahu. […]

26. studenoga 2021.

NAJAVA: Volonterska akcija

Školski filantropski klub „IZVOR DOBROTE“ Osnovna škola Đurđevac POZIV ZA UKLJUČIVANJE U VOLONTERSKU AKCIJU Poštovani, U sklopu rada Školskog filantropskog […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content