NASLOVNICA / Novosti / Povodom Dana planeta Zemlje

Povodom Dana planeta Zemlje

Autor:

27. travnja 2015.

Povodom Dana planeta Zemlje, učenici Područne škole Budrovac su sa svojom učiteljicom Olgom Lazar, 22. travnja 2015. radnom akcijom očistili u svom selu od smeća travnjake, nogostupe i dječje igralište.

S radošću su prionuli zadatku u želji da njihovo malo, ali lijepo mjesto zasja čistoćom bez papirića i boca koje su pronašli na mjestima gdje im nije mjesto. Nakon obavljenog zadatka, okitili su se cvjetnom krunom u želji da se umjesto smeća sadi više cvijeća. Obećali su da će redovito paziti na čistoću svog okoliša kako bi doprinijeli zaštiti i očuvanju planete Zemlje. 

Ostale obavijesti

05. srpnja 2021.

Svečana dodjela svjedodžbi osmašima i proglašenje učenika generacije

Danas je u velikoj dvorani naše škole održana skromna, no svečana dodjela svjedodžbi učenicima osmih razreda. Okupljenim osmašima s nekoliko […]

05. srpnja 2021.

Preuzet paket za projekt Crvenog križa Sigurnije škole i vrtići

U našu školu stigle su torbe prve pomoći koje će biti podrška u projektu Crvenog križa koji je odobrilo Ministarstvo […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content