NASLOVNICA / Novosti / Povodom Dana planeta Zemlje

Povodom Dana planeta Zemlje

Autor:

27. travnja 2015.

Povodom Dana planeta Zemlje, učenici Područne škole Budrovac su sa svojom učiteljicom Olgom Lazar, 22. travnja 2015. radnom akcijom očistili u svom selu od smeća travnjake, nogostupe i dječje igralište.

S radošću su prionuli zadatku u želji da njihovo malo, ali lijepo mjesto zasja čistoćom bez papirića i boca koje su pronašli na mjestima gdje im nije mjesto. Nakon obavljenog zadatka, okitili su se cvjetnom krunom u želji da se umjesto smeća sadi više cvijeća. Obećali su da će redovito paziti na čistoću svog okoliša kako bi doprinijeli zaštiti i očuvanju planete Zemlje. 

Ostale obavijesti

25. ožujka 2023.

Debata u OŠ Molve

U petak, 24.3.2023. učenici naše škole Paola Šestak, Luka i Karlo Sabolić, Mia Robotić i Petra Čeko posjetili su – […]

23. ožujka 2023.

Proljeće pozdravlja i Mravlji lav

U utorak 21.3.2023. u sportskoj dvorani naše škole održana je priredba Pozdrav proljeću što je bila prilika da naša učenička […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content