NASLOVNICA / Novosti / Potpisivanje ugovora za izgradnju II. faze športske dvorane u Đurđevcu

Potpisivanje ugovora za izgradnju II. faze športske dvorane u Đurđevcu

18. kolovoza 2010.

Danas, 18. kolovoza, u 8,00 sati, župan Koprivničko-križevačke županije Darko Koren i direktor poduzeća Segrad d.d. Đurđevac Mario Pintar potpisali su Ugovor za izgradnju II. faze školske športske dvorane pri Osnovnoj školi Grgura Karlovčana u Đurđevcu!

Vrijednost završenih radova na izgradnji I. faze dvorane („do pod krov“), uključujući i nadzor, iznosila je 5.500.000 kuna, a II. faza se ugovara u vrijednosti od 5.660.518,94 kuna. Županija je stopostotni investitor radova u II. fazi.

Izvor: http://www.kckzz.hr/obrazovanje,-kultura,-sport-i-udruge/potpisivanje-ugovora-za-izgradnju-ii-faze-sportske-dvorane-u-durdevcu

10. lipnja 2021.

Pero naših učenika… Podravina kroz stihove

Uz Godinu čitanja 2021. nastavljamo s projektima poticanja čitanja i kreativnog izražavanja u našoj školi. U ova teška vremena kad […]

09. lipnja 2021.

Cijepljenje učenika COVID

Obavijest za roditelje učenika od šestog do osmog razreda.