NASLOVNICA / Novosti / Poštujte naše znakove

Poštujte naše znakove

Autor:

28. studenoga 2018.

Danas je u sportskoj dvorani naše škole, u organizaciji Službe prevencije Ravnateljstva policije i Policijske uprave Koprivničko-križevačke županije, održana preventivna akcija Poštujte naše znakove

Učenike prvih i drugih razreda u uvodnome je dijelu pozdravio policijski službenik Službe prevencije Ravnateljstva policije Mario Salopek. Scenskim prikazom pod nazivom Koracima malim zakoračimo u svijet prometa učenici su, na zabavan način, saznali mnoštvo informacija o prometnoj kulturi i poštivanju prometnih znakova i propisa. Posebnu je pozornost naših učenika izazvala edukativno scenska izvedba pod nazivom Đak veseljak i prometni znak u izvedbi glumaca Hrvatske glazbene mladeži. Na interaktivnim radionicama Javne vatrogasne postrojbe Đurđevac, Hitne pomoći Doma zdravlja Đurđevac, Gorske službe spašavanja – podružnice Koprivnica i Gradskog društva Crvenog križa Đurđevac učenici su saznali na koji način spomenute službe koriste svoju opremu i koji su njihovi poslovi. Policijska uprava Koprivničko-križevačke županije kroz interaktivne je radionice Kako biti prometni policajac, Mali forenzičari, Pirotehnika i odgovorno ponašanje te radionicu Vještine i oprema Interventne jedinice policije naše učenike educirala i pokazala opremu koju koriste u svakodnevnom radu. Naši su učenici danas na zanimljiv, interaktivan način, naučili mnoštvo korisnih informacija o prometnoj kulturi te se zabavili uz druženje s nazočnim djelatnicima brojnih službi koje nam pomažu u različitim kriznim situacijama.

Ostale obavijesti

09. srpnja 2024.

Naša škola treću godinu za redom dobila oznaku Sigurnija škola

U sklopu projekta “Sigurnija škola” u organizaciji Hrvatskog Crvenog križa naša škola je i u ovoj školskoj godini, trećoj za […]

03. srpnja 2024.

Završna svečanost učenika osmih razreda

U utorak, 2. srpnja 2024. godine, u Domu kulture održana je završna svečanost učenika osmih razreda. Na početku programa nazočne […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas

Saznajte više informacija o isplatama

iTransparentnost

Skip to content