NASLOVNICA / Novosti / Posjeta svetog Nikole Područnoj školi za djecu s teškoćama

Posjeta svetog Nikole Područnoj školi za djecu s teškoćama

Autor:

08. prosinca 2012.

Učenike Područne škole za djecu s teškoćama u razvoju 6. prosinca posjetili su sveti Nikola i njegov pomoćnik Krampus.

Ove godine naši učenici bili su vrlo vrijedni. Sakupljanjem starog papira i elektroničkog otpada, koje smo predali tvrtki Flora VTC, pripomogli smo očuvanju okoliša, a time i zaslužili biti nagrađeni. Sveti Nikola i tvrtka Flora VTC darovali su nam novo računalo i bogate poklone za svakog učenika na čemu smo im vrlo zahvalni.

Kratkim programom zahvalili smo se tvrtki Flora VTC i svetom Nikoli na posjeti i što su nas razveselili svojim darovima. Sa Krampusom smo se dogovorili kako ćemo i dalje biti poslušni, vrijedni i marljivi.

Ostale obavijesti

25. ožujka 2023.

Debata u OŠ Molve

U petak, 24.3.2023. učenici naše škole Paola Šestak, Luka i Karlo Sabolić, Mia Robotić i Petra Čeko posjetili su – […]

23. ožujka 2023.

Proljeće pozdravlja i Mravlji lav

U utorak 21.3.2023. u sportskoj dvorani naše škole održana je priredba Pozdrav proljeću što je bila prilika da naša učenička […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content