NASLOVNICA / Novosti / Posjeta svetog Nikole Područnoj školi za djecu s teškoćama

Posjeta svetog Nikole Područnoj školi za djecu s teškoćama

Autor:

08. prosinca 2012.

Učenike Područne škole za djecu s teškoćama u razvoju 6. prosinca posjetili su sveti Nikola i njegov pomoćnik Krampus.

Ove godine naši učenici bili su vrlo vrijedni. Sakupljanjem starog papira i elektroničkog otpada, koje smo predali tvrtki Flora VTC, pripomogli smo očuvanju okoliša, a time i zaslužili biti nagrađeni. Sveti Nikola i tvrtka Flora VTC darovali su nam novo računalo i bogate poklone za svakog učenika na čemu smo im vrlo zahvalni.

Kratkim programom zahvalili smo se tvrtki Flora VTC i svetom Nikoli na posjeti i što su nas razveselili svojim darovima. Sa Krampusom smo se dogovorili kako ćemo i dalje biti poslušni, vrijedni i marljivi.

Ostale obavijesti

04. prosinca 2023.

Karlu Saboliću uručena diploma za 22. Bijenalnu međunarodnu izložbu dječje umjetnosti Kanagawa, Japan

Hrvatski školski muzej organizirao je svečanu dodjelu diploma autorima nagrađenih radova na 22. Bijenalnoj međunarodnoj izložbi dječje umjetnosti Kanagawa, Japan pozvavši nagrađenog […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content