NASLOVNICA / Novosti / Posjet učenika odgojno-obrazovnih skupina djelatnicima grada Đurđevca

Posjet učenika odgojno-obrazovnih skupina djelatnicima grada Đurđevca

Autor:

06. prosinca 2017.

6.12.2017. godine učenici 1., 2. i 3. odgojno-obrazovne skupine sa svojim učiteljicama Monikom Bušić i Mateom Tuđinom te asistenticama Martom Avirović Fuček, Kristinom Matoničkin Pecikozić, Sanjom Vujčić i Željkom Škrinjar posjetili su Turističku zajednicu grada Đurđevca, Silviju Lukačin te je u planu bio posjet gospodinu gradonačelniku, Hrvoju Jančiju, no on je bio službeno spriječen te je njegovu čestitku preuzela pročelnica Jadranka Švaco.

Svima smo uručili čestitke za nadolazeće blagdane koje smo sami izradili. U gradu su nas počastili slatkišima, a mi smo se zahvalili što su nam omogućili izlet, asistentice te što brinu o našoj školi.

Ostale obavijesti

29. rujna 2022.

Šahovska grupa počela s radom

Danas, 29. rujna 2022. godine, počela je s radom Šahovska grupa. Okupilo se dvadeset polaznika koji će pod vodstvom učitelja […]

29. rujna 2022.

NAJAVA: Obilježavanje Dječjeg tjedna

Idućeg tjedna u našoj školi raznim aktivnostima obilježavamo dječji tjedan. OBILJEŽAVANJE DJEČJEG TJEDNA Dječji tjedan je tradicionalna godišnja akcija i […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content