NASLOVNICA / Novosti / Posjet učenika odgojno-obrazovnih skupina djelatnicima grada Đurđevca

Posjet učenika odgojno-obrazovnih skupina djelatnicima grada Đurđevca

Autor:

06. prosinca 2017.

6.12.2017. godine učenici 1., 2. i 3. odgojno-obrazovne skupine sa svojim učiteljicama Monikom Bušić i Mateom Tuđinom te asistenticama Martom Avirović Fuček, Kristinom Matoničkin Pecikozić, Sanjom Vujčić i Željkom Škrinjar posjetili su Turističku zajednicu grada Đurđevca, Silviju Lukačin te je u planu bio posjet gospodinu gradonačelniku, Hrvoju Jančiju, no on je bio službeno spriječen te je njegovu čestitku preuzela pročelnica Jadranka Švaco.

Svima smo uručili čestitke za nadolazeće blagdane koje smo sami izradili. U gradu su nas počastili slatkišima, a mi smo se zahvalili što su nam omogućili izlet, asistentice te što brinu o našoj školi.

Ostale obavijesti

06. prosinca 2021.

Projekt Čitamo i zabavljamo se u obitelji

U drugom polugodištu krenut će ostvarivanje projekta Čitamo i zabavljamo se u obitelji, a to je nastavak aktivnosti u Godini […]

04. prosinca 2021.

Školski filantropski klub proveo humanitarnu akciju

Naša škola i Školski filantropski klub Izvor dobrote organizirali su humanitarnu akciju od 29. studenoga do 1. prosinca ove godine. […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content