NASLOVNICA / Novosti / Posjet učenika odgojno-obrazovnih skupina djelatnicima grada Đurđevca

Posjet učenika odgojno-obrazovnih skupina djelatnicima grada Đurđevca

Autor: Marija Dautanec Božić

06. prosinca 2017.

6.12.2017. godine učenici 1., 2. i 3. odgojno-obrazovne skupine sa svojim učiteljicama Monikom Bušić i Mateom Tuđinom te asistenticama Martom Avirović Fuček, Kristinom Matoničkin Pecikozić, Sanjom Vujčić i Željkom Škrinjar posjetili su Turističku zajednicu grada Đurđevca, Silviju Lukačin te je u planu bio posjet gospodinu gradonačelniku, Hrvoju Jančiju, no on je bio službeno spriječen te je njegovu čestitku preuzela pročelnica Jadranka Švaco.

Svima smo uručili čestitke za nadolazeće blagdane koje smo sami izradili. U gradu su nas počastili slatkišima, a mi smo se zahvalili što su nam omogućili izlet, asistentice te što brinu o našoj školi.

Ostale obavijesti

25. ožujka 2023.

Debata u OŠ Molve

U petak, 24.3.2023. učenici naše škole Paola Šestak, Luka i Karlo Sabolić, Mia Robotić i Petra Čeko posjetili su – […]

23. ožujka 2023.

Proljeće pozdravlja i Mravlji lav

U utorak 21.3.2023. u sportskoj dvorani naše škole održana je priredba Pozdrav proljeću što je bila prilika da naša učenička […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content