NASLOVNICA / Događanja u knjižnici / Posjet školskoj knjižnici – u društvu sa slikovnicama

Posjet školskoj knjižnici – u društvu sa slikovnicama

Autor: Vedran Dautanec

21. listopada 2021.

U povodu obilježavanja Godine čitanja 2021., ali i Mjeseca hrvatske knjige, učenici 1. i 3. razreda te 3. odgojna skupina Odjela za učenike s teškoćama zajedno sa svojim učiteljicama Mateom Melnjak i Lidijom Tuba posjetili su školsku knjižnicu.

Posjet knjižnici započeli smo gledanjem videoprezentacije o bontonu u knjižnici, a nastavili čitanjem slikovnice „Mama Mu“ u knjižnici. Slikovnica nam se jako svidjela pa nam je knjižničarka Nataša dopustila da razgledamo knjižnicu i pogledamo kakve sve to knjige ona ima. Pronašli smo najveću knjigu u knjižnici te svi zajedno prolistali i pogledali kakve ona to zanimljivosti krije.

Kako nam se jako svidjelo u knjižnici, učenici 1. i 3. razreda s velikim interesom izradili su pop-up čestitke djece koja čitaju knjige u knjižnici.

Učiteljice Matea Melnjak i Lidija Tuba

Ostale obavijesti

06. prosinca 2021.

Projekt Čitamo i zabavljamo se u obitelji

U drugom polugodištu krenut će ostvarivanje projekta Čitamo i zabavljamo se u obitelji, a to je nastavak aktivnosti u Godini […]

16. studenoga 2021.

Sjećanje na Sinišu Glavaševića

“Vrijeme u kojem živimo toliko je nezahvalno da čovjek poželi da se nije ni rodio, ili bolje dase rodi u […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content