NASLOVNICA / Novosti / Posjet poljoprivrednom gospodarstvu obitelji Markić

Posjet poljoprivrednom gospodarstvu obitelji Markić

Autor:

05. veljače 2014.

Učenici Područne škole Budrovac i njihova učiteljica Olga Lazar su 31. siječnja 2014. posjetili poljoprivredno gospodarstvo obitelji Markić, roditelja učenika Paule i Pavla. 

Ovom izvanučioničkom nastavom upoznali su osnovne gospodarske djelatnosti zavičajne regije te najčešća zanimanja ljudi ovog kraja. Razgledali su staju, svinjac i kokošinjac, naučili čemu služe pojedini poljoprivredni strojevi i uživali u igri s domaćim životinjama. Vožnja u traktorskoj prikolici odvela ih je kroz snježne brežuljke Bilogore do vinograda gdje su ponovili nastavno gradivo o djelatnosti ljudi i promjenama u prirodi zimi. Nakon grudanja, gostoljubivi domaćini ugrijali su male goste toplim čajem i mlijekom te počastili ukusnim obrokom. Obitelji Markić veliko hvala na gostoprimstvu i poduci o vrijednom zanimanju poljoprivrednika.

Ostale obavijesti

19. veljače 2024.

Stručno usavršavanje učitelja i stručnih suradnika

Prvi dan drugog dijela zimskog odmora učenika u Osnovnoj školi Đurđevac bilo je radno za učitelje i stručne suradnike Osnovne […]

16. veljače 2024.

Prezentacija s roditeljskog sastanka 15. veljače 2024.

U četvrtak, 15. veljače 2024. godine pedagog škole održao je predavanje za roditelje djece dorasle za upis u prvi razred […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content