NASLOVNICA / Novosti / Terenska nastava trećih razreda

Terenska nastava trećih razreda

Autor: Maja Šalamon Nemet

26. listopada 2023.

Dana 26. 10. 2023. učenici trećih razreda zajedno sa svojim učiteljicama Mirnom Šandrovčan, Barbarom Šignjar, Senkom Pavešić i Silvijom Topolčić posjetili su Mičetinski jarak. Na izletu im se pridružila i Područna škola Mičetinac sa svojom učiteljicom Veronikom Seleš. Djeci su gospođa Zlatec koja je inženjerka šumarstva i gospodin Švaco, upravitelj šumarije Đurđevac pričali o šumi, izvoru, krajoliku… Nakon kratkog predavanja učenici su u grupama rješavali listiće i na taj način ponovili naučeno znanje o našem zavičaju. Zahvaljujemo gospođi Zlatec te gospodinu Švaci na gostoprimstvu i zanimljivom predavanju koje su održali za nas.

Pripremila: učiteljica Mirna Šandrovčan

Ostale obavijesti

28. studenoga 2023.

“Ruksak pun kulture” u našoj školi – predstava Medo Bedo

Područne škole Budrovac, Čepelovac, Mičetinac, Sirova Katalena i ona za djecu s teškoćama u razvoju su u prošloj godini bile […]

27. studenoga 2023.

Helena Pintar i Franka Martinčić predstavljale našu školu na regionalnom natjecanju Sudoku prvenstva

Dana 25. studenoga 2023., učenice Helena Pintar i Franka Martinčić sudjelovale su na regionalnom natjecanju Sudoku prvenstva za osnovne i […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content