NASLOVNICA / Novosti / Posjet "Maloj školi"

Posjet “Maloj školi”

Autor: Nikola Vuković

10. veljače 2011.

Stručni suradnici posjetili "Malu školu" u dječjem vrtiću "Maslačak".

Psihologinja, prof.Marija Krznarić i pedagog, prof.Nikola Vuković družili su se s budućim učenicima prvog razreda. Naime, posjetili su "Malu školu"  koju polazi 25 budućih učenika prvog razreda. Kroz razgovor i druženje s djecom stručni suradnici upoznali su program rada i aktivnosti male škole. Djeca se kroz niz aktivnosti pripremaju za polazak u školu. Ovogodišnji polaznici male škole su otvoreni za komunikaciju, spremno su odgovarali na postavljena pitanja. Uz to i sami su postavljali pitanja o školi i upisu u prvi razred.Psihologinja i pedagog jedan dio vremena proveli su u zajedničkim aktivnostima s djecom. Idući susret djece  sa školom i učiteljima predviđen je za utorak, 15.veljače u 16 sati. Tada će polaznici male škole doći u našu školu i družiti se s učiteljima i stručnim suradnicima, a obići će i neke razrede. Cilj je upoznavanje djece s radom naše škole.

Ostale obavijesti

01. veljače 2023.

KAJ SO JELI NAŠI STARI?

U Odjelima za učenike s teškoćama u razvoju, dana 31.1. 2023. održana je prva u nizu kuharska radionica. Nakon kraćeg […]

01. veljače 2023.

Priprema djece za upis u prvi razred

U protekla dva tjedna stručni suradnici škole (psihologinja, logopedinja i pedagog) te ravnatelj škole kroz različite aktivnosti upoznali su buduće […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content