NASLOVNICA / Novosti / Posjet lutkarske grupe dječjem vrtiću u Pitomači

Posjet lutkarske grupe dječjem vrtiću u Pitomači

06. studenoga 2011.

U četvrtak, 3. 11. 2011., učenici 4. b razreda, članovi Lutkarske grupe sa svojom učiteljicom Marijanom Kralj posjetili su dječji vrtić Potočnica u Pitomači.

U vrtiću su izveli svoje dvije predstave "Maca babysiterica" i "Podravski mačak u čizmama". Razdragani mališani su male glumce nagradili velikim pljeskom i školskim priborom za svakog učenika. Na zajedničkom druženju, uz dječji gulaš, glumce-lutkare pozvali su na još jedno proljetno gostovanje u svoj vrtić.

Aktivnosti u Područnoj školi Sirova Katalena tijekom posljednjeg tjedna nastave

Učenici Područne škole Sirova Katalena proveli su posljednji tjedan nastave u igri na otvorenom i ponavljanju nastavnih sadržaja kroz zabavne […]