NASLOVNICA / Novosti / Posjet Javnoj vatrogasnoj postrojbi u Đurđevcu

Posjet Javnoj vatrogasnoj postrojbi u Đurđevcu

Autor:

15. svibnja 2015.

Učenici Područne škole Budrovac sa svojom su učiteljicom Olgom Lazar 14. svibnja 2015. posjetili Javnu vatrogasnu postrojbu u Đurđevcu gdje ih je dočekao zapovjednik Vatrogasne zajednice Grada Đurđevca, gospodin Matija Markešić. 

Svoje male goste podučio je tome što rade vatrogasci, kako i čime gase požar te ih upozorio da se ne smiju igrati vatrom. Pokazao im je vatrogasnu uniformu, objasnio čemu služe vatrogasna vozila i što se sve u njima nalazi kako bi vatrogasac mogao uspješno obavljati ovaj odgovoran i opasan posao. Radoznale učenike najviše je oduševila vožnja hidrauličnom dizalicom i prikaz gašenja vatre posebnom pjenom i vodom iz vatrogasnog crijeva. Posjet Javnoj vatrogasnoj postrojbi Đurđevac organizirao je roditelj učenice Tene, gospodin Marijan Đukić te mu se, kao i gospodinu Markešiću, od srca i toplo zahvaljujemo na gostoprimstvu i poduci o zaštiti od požara. 

Ostale obavijesti

26. studenoga 2022.

RADIONICA POVODOM NADOLAZEĆEG BLAGDANA BOŽIĆA

Krajem mjeseca studenoga održana je radionica s roditeljima Prve odgojno obrazovne skupine pod vodstvom učiteljice Matee Melnjak. Radionica je bila […]

26. studenoga 2022.

IZRADA ADVENTSKOG VIJENCA- ODJELI ZA UČENIKE S TEŠKOĆAMA U RAZVOJU

Povodom nadolazećeg blagdana Božića i predbožićnog vremena učenici Druge odgojno obrazovne skupine zajedno sa učiteljicom Emom Jančevec izradili su zajednički […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content