NASLOVNICA / Novosti / Posjet gimnazijalaca Odjelima za učenike s teškoćama u razvoju

Posjet gimnazijalaca Odjelima za učenike s teškoćama u razvoju

Autor: Vedran Dautanec

13. travnja 2022.

Odjele za učenike s teškoćama u razvoju posjetili su učenici 1., 2. i 3. razreda Gimnazije dr. Ivana Kranjčeva s pedagoginjom Jasnom Horvat Vlahović povodom Uskrsa. Ovo je dugogodišnja suradnja koja traje petnaestak godina, a gimnazijalci su ovaj put organizirali akciju skupljanja novca za slatkiše i poklone za sve učenike naše škole. Svi učenici sudjelovali su u akciji, a druženje je prošlo u veselom ozračju.    

Zahvaljujemo našim gimnazijalcima, pedagoginji Jasni Horvat Vlahović i profesorici Mihaeli Lončar koja je u sklopu zadruge “Zajik” s učenicima izradila pisanice u kojima su bili slatkiši. Zahvaljujemo i majci učenice, gospođi Katici Jakšić, koja je također izradila poklone.

Ostale obavijesti

04. kolovoza 2022.

Javni poziv za obavljanje poslova pomoćnika/ce u nastavi

Objava javnog poziva za obavljanje poslova pomoćnika/ce u nastavi za učenike s teškoćama u razvoju u Osnovnoj školi Đurđevac u […]

04. kolovoza 2022.

Javni poziv za obavljanje poslova stručnog komunikacijskog posrednika/ce

Objava javnog poziva za obavljanje poslova stručnog komunikacijskog posrednika/ce u nastavi za učenike s teškoćama u razvoju u Osnovnoj školi […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content