NASLOVNICA / Novosti / Posjet CPS-u Molve i Upravnoj zgradi INE

Posjet CPS-u Molve i Upravnoj zgradi INE

Autor:

06. lipnja 2019.

Učenici i učiteljice Odjela za učenike s teškoćama u razvoju posjetili  prostore INA d.d., nakon održane volonterske akcije članova  INA Kluba volontera uređenja i opremanja prostore Odjela za učenike s teškoćama u razvoju. 

U ponedjeljak 3.lipnja učenici od 5.-8.razreda posjetili su pogon CPS Molve gdje su naučili odakle dolazi plin u naša kućanstva i što sve mora proći prije nego ga možemo koristiti. Također su vidjeli vježbu koju su za njih pripremili vatrogasci, a i sami su mogli isprobati neke naprave. U utorak 4.lipnja učenici od 1.-4.razreda te odgojno-obrazovne skupine posjetili su Upravnu zgradu u Đurđevcu. Ovim putem zahvaljujemo INI d.d. koja nam je osigurala i  besplatan prijevoz.

Ostale obavijesti

29. siječnja 2022.

Školsko natjecanje iz geografije

Danas je u našoj školi održano školsko natjecanje iz geografije. Natjecalo se 14 učenika petih, sedmih i osmih razreda pod […]

28. siječnja 2022.

Obavijest o nastavku rada

Poštovani roditelji i učenici, S obzirom na nešto povoljniju epidemiološku situaciju u našoj Školi u odnosu na prošli tjedan, obavještavamo […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content