NASLOVNICA / Novosti / Posjet CPS-u Molve i Upravnoj zgradi INE

Posjet CPS-u Molve i Upravnoj zgradi INE

Autor:

06. lipnja 2019.

Učenici i učiteljice Odjela za učenike s teškoćama u razvoju posjetili  prostore INA d.d., nakon održane volonterske akcije članova  INA Kluba volontera uređenja i opremanja prostore Odjela za učenike s teškoćama u razvoju. 

U ponedjeljak 3.lipnja učenici od 5.-8.razreda posjetili su pogon CPS Molve gdje su naučili odakle dolazi plin u naša kućanstva i što sve mora proći prije nego ga možemo koristiti. Također su vidjeli vježbu koju su za njih pripremili vatrogasci, a i sami su mogli isprobati neke naprave. U utorak 4.lipnja učenici od 1.-4.razreda te odgojno-obrazovne skupine posjetili su Upravnu zgradu u Đurđevcu. Ovim putem zahvaljujemo INI d.d. koja nam je osigurala i  besplatan prijevoz.

Ostale obavijesti

24. lipnja 2021.

Upis učenika u srednju školu

Od sutra (25. lipnja )počinju prijave obrazovnih programa. Učenici su dobili potrebne upute kako prijaviti obrazovne programe ( do 6 […]

21. lipnja 2021.

Uspjeh učenika na kraju nastavne godine

Objavljujemo zbirne podatke o uspjehu učenika na kraju nastavne godine, a potpune podatke objavit ćemo nakon dopunskog rada 30.lipnja 2021.

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content