NASLOVNICA / Novosti / Posebna čestitka našem državnom prvaku iz povijesti Davidu Kuzmiću

Posebna čestitka našem državnom prvaku iz povijesti Davidu Kuzmiću

29. travnja 2019.

Danas prije početka nastave, a nakon završetka proljetnog odmora učenika, učenici i učitelji naše škole na skroman, ali poseban su način dočekali našeg državnog prvaka iz povijesti u kategoriji sedmih razreda.

Naime, prije samog početka nastave, svi su učenici pozvani da napuste učionice i siđu u hol škole. Uz pjesmu Svijet voli pobjednike pljeskom su dočekali Davida na samome ulasku u školu. Tom mu je prigodom, pred petstotinjak učenika, na izvanrednom uspjehu ponovno čestitao i naš ravnatelj Danijel Domišljanović, a čestitke je uputio i njegovoj mentorici, učiteljici povijesti Katici Tomrlin. Moramo istaknuti da David nije znao da će ga u holu škole dočekati svi učitelji i učenici naše škole i time je iznenađenje za njega bilo upravo onako kako je i zaslužio. Iskreno se nadamo da su gromoglasan pljesak i čestitke brojnih učenika i učitelja još jedan poticaj Davidu da nastavi nizati vrhunske rezultate, ne samo iz povijesti, nego i iz drugih predmeta u kojima je ostvario odlične rezultate na školskim i županijskim natjecanjima.

Aktivnosti u Područnoj školi Sirova Katalena tijekom posljednjeg tjedna nastave

Učenici Područne škole Sirova Katalena proveli su posljednji tjedan nastave u igri na otvorenom i ponavljanju nastavnih sadržaja kroz zabavne […]