NASLOVNICA / Novosti / Popis odabranih ponuda za maturalno putovanje 7.d razreda.

Popis odabranih ponuda za maturalno putovanje 7.d razreda.

Autor: Milan Kos

05. prosinca 2016.

U petak, 02.12.2016. godine Povjerenstvo je razmatralo i odabralo  ponude tri turističke agencije (davatelji  usluga)  za organizaciju višednevne učioničke nastave 7.d razreda.

Prema ponudi br.1/2016, tražena destinacija je otok Hvar- Stari Grad, s popratnim sadržajima, a planiranim vremenom realizacije od 2. lipnja do 02. srpnja 2017. godine.

Od pet ponuda Povjerenstvo je odabralo tri ponude sljedećih turističkih agencija i to:

-Niba Tours, Koprivnica,                 -1888,00 kuna/učeniku,

-Koncept putovanja, Koprivnica,     -1975,00kuna/učeniku,

-1775,00 kuna/učeniku bez tur. pratitelja

-Blagec turist, Križevci,                  -1940,00 kuna/učeniku.

Gore navedene agencije su pozvane da svoju ponudu prezentiraju roditeljima na roditeljskom sastanku.

Roditeljski sastanak održat će se  dana 09.12.2016. godine (petak) s početkom u 17.00 sati u kabinetu tehničke kulture, gdje će roditelji odabrati turističku agenciju za organizaciju planiranog maturalnog putovanja.

04. listopada 2022.

Saziv vijeća roditelja – 6. 10. 2022.

U privitku se nalazi poziv za održavanje konstituirajuće sjednice Vijeća roditelja OŠ Đurđevac.

04. listopada 2022.

Zaziv Duha Svetoga u Odjelu za učenike s teškoćama u razvoju

U srijedu, 28.rujna 2022., učenici Odjela za učenike s teškoćama u razvoju sa svojim su učiteljicama sudjelovali na svetoj misi […]