NASLOVNICA / Novosti / Polivalentne strunjače - vesela tjelovježba!

Polivalentne strunjače – vesela tjelovježba!

Autor:

24. veljače 2017.

Ovaj tjedan u našu školu stigle su dugo očekivane polivalentne strunjače. Izrazito nas veseli mnoštvo mogućnosti koje nam pruža kombinatorika 12 geometrijskih elemenata u svrhu razvoja motoričkih sposobnosti te postignuća učenika.

Polivalentne strunjače su sastavljene od 12 elemenata koji se mogu kombinirati u različite oblike. Specifičnost ovih strunjača je integrirana čičak traka preko koje se elementi vežu jedan za drugog te tako čine različite oblike koji postaju veselo i motivacijsko sredstvo u savladavanju različitih motoričkih zadataka. Ove strunjače uspješno nadopunjuju postojeća nastavna sredstva i pomagala u našoj sportskoj dvorani te je neupitno poboljšanje uvjeta za rad. Škola je ovu sportsku opremu osigurala za potrebe poboljšanja uvjeta rada svim učenicima škole u redovnom programu tjelesne i zdravstvene kulture te polaznicima u produženom boravku.

Ostale obavijesti

09. srpnja 2024.

Naša škola treću godinu za redom dobila oznaku Sigurnija škola

U sklopu projekta “Sigurnija škola” u organizaciji Hrvatskog Crvenog križa naša škola je i u ovoj školskoj godini, trećoj za […]

03. srpnja 2024.

Završna svečanost učenika osmih razreda

U utorak, 2. srpnja 2024. godine, u Domu kulture održana je završna svečanost učenika osmih razreda. Na početku programa nazočne […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas

Saznajte više informacija o isplatama

iTransparentnost

Skip to content