NASLOVNICA / Novosti / Polaznici predškole "Krijesnice" u posjetu Školi

Polaznici predškole “Krijesnice” u posjetu Školi

Autor: Nikola Vuković

04. veljače 2022.

Osmero djece koji polaze predškolski minimum danas su posjetili školu u sklopu pripreme za upis u prvi razred. Bio je to za većinu prvi susret s učionicom i školskim prostorom. Djeca su bila uzbuđena, veselili su se ponuđenim aktivnostima koje su za njih pripremili psihologinja i pedagog. Ovim posjetom završava se prvi dio pripreme djece dorasle za upis u prvi razred. U ponedjeljak organiziramo sportski dan za polaznike DV “Maslačak”, a od srijede za neku djecu počinje i postupak upisa djece u prvi razred, odnosno susret sa stručnim suradnicima psihologinjom, logopedinjom i pedagogom.

Ostale obavijesti

19. svibnja 2024.

Područne škole sudjeluju u obilježavanju akcije Svibanj- mjesec zaštite od požara

Manifestacija „Svibanj – mjesec zaštite od požara „ nacionalnog je karaktera i provodi se dugi niz godina.Učenici područnih škola Budrovac, […]

18. svibnja 2024.

Natjecanje u krasnoslovu

Na 11. Natječaju Podravina u stihovima u finale je prošlo 29. autorskih recitala učenika od 5. do 8. r. Učenici […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas

Saznajte više informacija o isplatama

iTransparentnost

Skip to content