NASLOVNICA / Novosti / Polaznici "male škole" posjetili "veliku školu"

Polaznici “male škole” posjetili “veliku školu”

Autor: Nikola Vuković

08. veljače 2017.

U pratnji roditelja djeca – polaznici "male škole" došli su u školu. Roditelji i tete odgojiteljice dopratili su djecu u učionicu gdje su ih dočekali stručni suradnici škole.

Djeca su upoznala školske prostore, stručne suradnike, rad u jednoj učionici. Družili su se sa stručnim suradnicima i međusobno se informirali o radu u "maloj školi" i što ih očekuje u "velikoj školi". Djeca su pokazala izuzetnu motiviranost za polazak u školu, vesele se druženju s prijateljima i školskim aktivnostima. Rješavali su listić i crtali na zadanu temu.

Ovim dolaskom djece u školu završio je prvi susret budućih učenika sa stručnim suradnicima. Uskoro će djeca opet posjetiti školu i upoznati neke od učitelja, a dio vremena provest će u organiziranim aktivnostima u sportskoj dvorani.

Ostale obavijesti

04. prosinca 2023.

Karlu Saboliću uručena diploma za 22. Bijenalnu međunarodnu izložbu dječje umjetnosti Kanagawa, Japan

Hrvatski školski muzej organizirao je svečanu dodjelu diploma autorima nagrađenih radova na 22. Bijenalnoj međunarodnoj izložbi dječje umjetnosti Kanagawa, Japan pozvavši nagrađenog […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content