NASLOVNICA / Novosti / Polaznici Male škole posjetili OŠ Đurđevac

Polaznici Male škole posjetili OŠ Đurđevac

Autor: Nikola Vuković

03. veljače 2022.

U sklopu pripreme djece za upis u prvi razred danas su u školi bili polaznici Male škole zajedno sa svojom učiteljicom. S djecom su radili psihologinja i pedagog. Osim upoznavanja školskih prostora te učionice djeca su imala dva kreativna zadatka. Prvo su crtali osobu koju žele (učiteljica, učitelj, mama, tata, braco, seka…). Nakon toga su stručni suradnici upoznali djecu sa sadržajima pojedinih predmeta u prvom razredu i to kroz igru, interakciju i putem fotografija. Jedan dio djeca su boravila u sportskoj dvorani i kroz par vježbi upoznali se s nastavom TZK. U završnom djelu djeca su rješavala radni listić. Stručni suradnici psihologinja i pedagog u razgovoru s učiteljicom Male škole doznali su po nekoliko osobina svakog polaznika. Sutra, petak 4. veljače 2022. dolaze polaznici DV i to grupa “Krijesnice”.

Ostale obavijesti

19. svibnja 2024.

Područne škole sudjeluju u obilježavanju akcije Svibanj- mjesec zaštite od požara

Manifestacija „Svibanj – mjesec zaštite od požara „ nacionalnog je karaktera i provodi se dugi niz godina.Učenici područnih škola Budrovac, […]

18. svibnja 2024.

Natjecanje u krasnoslovu

Na 11. Natječaju Podravina u stihovima u finale je prošlo 29. autorskih recitala učenika od 5. do 8. r. Učenici […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas

Saznajte više informacija o isplatama

iTransparentnost

Skip to content