NASLOVNICA / Novosti / Polaznici izvannastavne aktivnosti Podmladak Crvenog križa sudjelovali na Sabirnoj akciji “Solidarnost na djelu”

14. listopada 2019.

Učenici 2. b razreda, polaznici Podmladka Crvenog križa  i njihova učiteljica Nada Petrović  9. Su listopada posjetili djelatnike i volontere Gradskog društva Crvenog križa Đurđevac.

Srdačno dočekani i pozdravljeni od predsjednice Branke Stipović, ravnateljice Marine Perica i dugogodišnjih volonterki  Božice  Posavec i Marte Kolar  učenici su se uključili u akciju „Solidarnost na djelu“ te  predali vrećice sa odjećom, obućom, igračkama za potrebite u našem gradu i šire. Akciji se pridružio i učenik  6. B razreda Teo Ban koji je odlučio darovati školske torbe, pernice, školski pribor te odjeću i obuću. U ovu hvale vrijednu akciju Podmlatkari su se uključili  s ciljem razvoja osjetljivosti za druge. U zajedničkom druženju uz sok i slatkiše učenici su primili i prigodne poklone. Osjetljivost za druge ima duboku humanu vrijednost i obogaćuje društvo te predstavlja temelj zdravog odgoja  I budućeg zdravog društva.

učiteljica Nada Petrović

19. svibnja 2022.

Službeni rezultati Državnog natjecanja iz astronomije

Objavljujemo Bilten sa službenim rezultatima Državnog natjecanja iz astronomije.Čestitamo najuspješnijima!

19. svibnja 2022.

Dva zlata i bronca na Državnom prvenstvu školskih sportskih društava Republike Hrvatske

Učenici Odjela za učenike s teškoćama u razvoju Đurđevac sudjelovali su na Državnom prvenstvu školskih sportskih društava Republike Hrvatske u […]