NASLOVNICA / Novosti / Pokazna vježba gašenja požara

Pokazna vježba gašenja požara

06. svibnja 2018.

Vatrogasna postrojba Đurđevac  u petak je, 4. svibnja 2018. u prijepodnevnim satima, održala pokaznu vježbu gašenja zapaljene zgrade i izvlačenja osoba iz zapaljene zgrade u našoj školi.

Vježba je provedena u sklopu preventivnih programa u našoj školi, ali i Blagdana sv. Florijana, zaštitnika vatrogasaca koji se slavi 4. svibnja. Pripadnici profesionalne vatrogasne postrojbe potom su učenicima pokazali kako ugasiti požar protupožarnim aparatom i upoznali ih s brojnim opasnostima od požara.

Aktivnosti u Područnoj školi Sirova Katalena tijekom posljednjeg tjedna nastave

Učenici Područne škole Sirova Katalena proveli su posljednji tjedan nastave u igri na otvorenom i ponavljanju nastavnih sadržaja kroz zabavne […]