NASLOVNICA / Novosti / Područnu školu za djecu s teškoćama u razvoju posjetilo je i darivalo više ljubitelja knjiga

22. ožujka 2014.

Tokom mjeseca veljače i ožujka, Područnu  školu  za djecu s teškoćama u razvoju posjetilo je i darivalo više ljubitelja knjiga.

obzirom da je čitanje izrazito važno za cjelokupan djetetov razvoj, poklonjene knjige zaista su nas razveselile.

Ovim putem želimo se zahvaliti Knjigoljupkama, Gradskoj knjižnici Đurđevac, školskoj knjižnici Strukovne škole, školskoj knjižnici Gimnazije Dr. Ivana Kranjčeva Đurđevac i knjižnici OŠ Ivan Lacković Croata Kalinovac na darovanim knjigama i posjeti našoj školi.

Knjigoljupkama se zahvaljujemo i za pomoć u pripremi naših učenika za sudjelovanje na Malom fašenku.

Veliko hvala svima!

Učenici i učiteljice Područne  škole  za djecu s teškoćama u razvoju

Aktivnosti u Područnoj školi Sirova Katalena tijekom posljednjeg tjedna nastave

Učenici Područne škole Sirova Katalena proveli su posljednji tjedan nastave u igri na otvorenom i ponavljanju nastavnih sadržaja kroz zabavne […]