NASLOVNICA / Novosti / Područne škole u Zagrebu

Područne škole u Zagrebu

Autor:

20. lipnja 2012.

Učenici i učiteljice područnih škola Budrovac, Čepelovac, Mičetinac i Sirova Katalena su 12. lipnja 2012. cjelodnevnom terenskom nastavom posjetili Zagreb.

U Zračnoj luci učili su o zračnom prometu i razgledali što sve jedna zračna luka ima i čemu služi. Posjetom Tvornici olovaka, doznali su kako se proizvode olovke i drvene boje. S velikim zanimanjem pratili su proizvodnju pribora za pisanje i crtanje kojim se oni svakodnevno služe tijekom učenja. Na dar su dobili olovke, bojice, šiljila i gumice, a u znak zahvalnosti, svoje su domaćine obradovali pjesmom Proljeće u srcu. Poslije šetnje Gornjim gradom i ručka, uputili su se u Zoološki vrt gdje su uživali u razgledavanju bogatog životinjskog i biljnog svijeta. Nakon osvježenja sladoledom, puni dojmova i oduševljeni životinjama, uputili su se uz pjesmu svojim kućama.

Ostale obavijesti

05. srpnja 2021.

Svečana dodjela svjedodžbi osmašima i proglašenje učenika generacije

Danas je u velikoj dvorani naše škole održana skromna, no svečana dodjela svjedodžbi učenicima osmih razreda. Okupljenim osmašima s nekoliko […]

05. srpnja 2021.

Preuzet paket za projekt Crvenog križa Sigurnije škole i vrtići

U našu školu stigle su torbe prve pomoći koje će biti podrška u projektu Crvenog križa koji je odobrilo Ministarstvo […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content