NASLOVNICA / Novosti / Područne škole u Zagrebu

Područne škole u Zagrebu

Autor:

20. lipnja 2012.

Učenici i učiteljice područnih škola Budrovac, Čepelovac, Mičetinac i Sirova Katalena su 12. lipnja 2012. cjelodnevnom terenskom nastavom posjetili Zagreb.

U Zračnoj luci učili su o zračnom prometu i razgledali što sve jedna zračna luka ima i čemu služi. Posjetom Tvornici olovaka, doznali su kako se proizvode olovke i drvene boje. S velikim zanimanjem pratili su proizvodnju pribora za pisanje i crtanje kojim se oni svakodnevno služe tijekom učenja. Na dar su dobili olovke, bojice, šiljila i gumice, a u znak zahvalnosti, svoje su domaćine obradovali pjesmom Proljeće u srcu. Poslije šetnje Gornjim gradom i ručka, uputili su se u Zoološki vrt gdje su uživali u razgledavanju bogatog životinjskog i biljnog svijeta. Nakon osvježenja sladoledom, puni dojmova i oduševljeni životinjama, uputili su se uz pjesmu svojim kućama.

Ostale obavijesti

15. listopada 2021.

Osmaši naučili kako pružiti prvu pomoć unesrećenima

Jučer, 14.listopada 2021., našu su školu posjetili djelatnici Zavoda za hitnu medicinu Koprivničko-križevačke županije. Učenicima osmih razreda na zanimljiv su […]

12. listopada 2021.

Sedmaši posjetili Krapinu

U četvrtak, 7. listopada 2021., učenici svih sedmih razreda naše škole bili su na terenskoj nastavi u Krapini. Učenici su […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content