NASLOVNICA / Novosti / Područne škole u Zagrebu

Područne škole u Zagrebu

Autor:

20. lipnja 2012.

Učenici i učiteljice područnih škola Budrovac, Čepelovac, Mičetinac i Sirova Katalena su 12. lipnja 2012. cjelodnevnom terenskom nastavom posjetili Zagreb.

U Zračnoj luci učili su o zračnom prometu i razgledali što sve jedna zračna luka ima i čemu služi. Posjetom Tvornici olovaka, doznali su kako se proizvode olovke i drvene boje. S velikim zanimanjem pratili su proizvodnju pribora za pisanje i crtanje kojim se oni svakodnevno služe tijekom učenja. Na dar su dobili olovke, bojice, šiljila i gumice, a u znak zahvalnosti, svoje su domaćine obradovali pjesmom Proljeće u srcu. Poslije šetnje Gornjim gradom i ručka, uputili su se u Zoološki vrt gdje su uživali u razgledavanju bogatog životinjskog i biljnog svijeta. Nakon osvježenja sladoledom, puni dojmova i oduševljeni životinjama, uputili su se uz pjesmu svojim kućama.

Ostale obavijesti

07. prosinca 2022.

Bili smo na frekvenciji 87.6 Mhz!

Nas desetak učenika iz 7.d i 7.e razreda u utorak smo, kao nastavak razgovora o medijima na grupi  „Medijska pismenost“, […]

06. prosinca 2022.

Sveti Nikola posjetio Odjel za učenike s teškoćama u razvoju

Povodom blagdana svetog Nikole, volonteri udruge “Ruka u ruci” koju čine učenici gimnazije Dr. Ivana Kranjčeva pod vodstvom pedagoginje Jasne […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content