NASLOVNICA / Novosti / Područne škole o Vukovaru

Područne škole o Vukovaru

18. studenoga 2012.

Učenici područnih škola Budrovac, Čepelovac, Mičetinac i Sirova Katalena su sa svojim učiteljicama na satu razrenika 15. studenog 2012. obilježili spomen na žrtve grada Vukovara

O domovini Hrvatskoj, njezinoj borbi za slobodu, ratnim stradanjima i Vukovaru – ,,gradu heroju“ govorilo se kroz PowerPoint prezentacije, čitanje priča, gledanje fotografija i isječaka iz novina te pisanje poruka mira uz želju da se ratna stradanja nigdje i nikada ne ponove. Sat razrenika završili su odlaskom na mjesna groblja gdje su uz molitvu zapalili lampaše za sve poginule u Domovinskom ratu.

Aktivnosti u Područnoj školi Sirova Katalena tijekom posljednjeg tjedna nastave

Učenici Područne škole Sirova Katalena proveli su posljednji tjedan nastave u igri na otvorenom i ponavljanju nastavnih sadržaja kroz zabavne […]