NASLOVNICA / Novosti / Početak nastave u našoj školi

Početak nastave u našoj školi

Autor: Antonela Carek

07. rujna 2021.

Jučer je i u našoj školi započela nova nastavna godina. U jutarnjim je satima prvi puta u školske klupe sjelo 80-tak učenika prvih razreda. Kao i svake godine, prije početka prvoga dana nastave, okupljene učenike, učiteljice, učitelje i roditelje pozdravili su ravnatelj naše škole Danijel Domišljanović, školski pedagog Nikola Vuković i gradonačelnik grada Đurđevca Hrvoje Janči koji je svim učenicima poželio što uspješniju novu školsku godinu. Ukupno oko 700 učenika razredne i predmetne nastave na školskim su klupama dočekali udžbenici i radne bilježnice, četkice za zube, svjetlo za bicikl i jabuke. I ove školske godine roditelji nisu morali kupiti radne bilježnice za svoju djecu jer već nekoliko godina troškove nabavke plaća Grad Đurđevac koji je ove godine sve učenike počastio četkicama za zube i svjetlima za bicikl, a prvašiće i novim pernicama. U poslijepodnevnim satima prvi su nastavni dan odradili učenici predmetne nastave koji se i ove godine moraju pridržavati epidemioloških mjera u svrhu zaštite od koronavirusa.

Svim učenicima i učiteljima naše škole želimo zdravu i uspješnu novu školsku godinu!

Ostale obavijesti

01. srpnja 2022.

Uspjeh učenika na kraju nastavne godine

Na kraju nastavne godine uspjeh učenika naše škole je slijedeći: Ukupan broj učenika na kraju nastavne godine: 656 Redovni program: […]

01. srpnja 2022.

Maturalno putovanje 8. a razreda

Od 15. 6. do 19. 6. 2022. učenici 8. A razreda u pratnji svojeg razrednika Milana Kosa i učitelja Zorana […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content