NASLOVNICA / Novosti / Početak nastave u drugom polugodištu
Autor:
14. siječnja 2012.
U ponedjeljak, 16. siječnja 2012., počinje nastava u drugom polugodištu školske godine 2011./2012.!
Nastava počinje u 8 sati, po redovnom rasporedu.
Ovo polugodište počinjemo s novim ravnateljem Marijanom Vinkovićem čije ste obraćanje mogli pročitati na školskom Webu, a uskoro će te moći pročitati i "ravnateljevu riječ" u kojoj će nam novi ravnatelj predstaviti svoju viziju rada škole u svojem mandatu.
Napominjem da možete pogledati i vremenike pisanih provjera znanja za drugo polugodište koje su učitelji već počeli popunjavati.
23. lipnja 2026.
Danas smo sudjelovali na projektnom sastanku u Zalaegersegu u sklopu projekta G.A.T.E. HUHR, na kojem je prisustvovalo 11 učitelja iz […]
19. lipnja 2026.
Učenici 7. A, 7. B, 7. C i 7. D sa svojim razrednicama Antonelom Carek, Majom Mlinarić Horvat, Elenom Zobunđija […]