NASLOVNICA / Novosti / Ples pod maskama

Ples pod maskama

11. veljače 2013.

U petak, 8.veljače 2013., od 18 do 21 h u maloj dvorani Osnovne škole održan je ples pod maskama sedmih i osmih razreda.

Uz učenike na maskenbalu su bili prisutni i učiteljica Maja Šalamon Nemet i učitelj Saša Senjan. Najviše učenike se odazvalo iz sedmog razreda te nekoliko osmaša.

Za veselu atmosferu i puno plesa su bili zaslužni razni stari i novi glazbeni hitovi. Učenici 7.a razreda su se jako potrudili da lampicama i zvijezdicama ukrase malu dvoranu i tako svim sudionicima uljepšaju ples pod maskama.

Pred kraj ove zabave izabrana je najbolja ženska i muška maska te su uručene nagrade.

Učenici su ovim plesom pod maskama pokazali da su puni ideja te da se znaju organizirati i jako lijepo zabaviti!

10. lipnja 2021.

Pero naših učenika… Podravina kroz stihove

Uz Godinu čitanja 2021. nastavljamo s projektima poticanja čitanja i kreativnog izražavanja u našoj školi. U ova teška vremena kad […]

09. lipnja 2021.

Cijepljenje učenika COVID

Obavijest za roditelje učenika od šestog do osmog razreda.