NASLOVNICA / Novosti / Ples osmaša za kraj školske godine

Ples osmaša za kraj školske godine

Autor: Kristina Benko - Markovica

15. lipnja 2021.

U četvrtak 17. 6. 2021. u 16:30 sati naši će osmaši zajedno zaplesati za kraj školske godine i osnovnoškolskog obrazovanja. Plesne aktivnosti su sastavni dio predmeta Glazbena kultura. Pripreme su počele u drugom polugodištu. Kroz glazbeno-stilska razdoblja učenici su učili o povijesti glazbe a za završni ples je odabran ples Juicy Wiggle poznatog DJa Redfoo.  Pozivamo sve da pljeskom dođu podržati  generaciju 8.a, 8.b, 8.c i 8.d u ovoj školskoj godini. U svečanom tonu, ravnatelj Danijel Domišljanović dodijelit će nagrade najuspješnijim učenicima iz školske godine 2019./2020. i 2020./2021.

Ostale obavijesti

28. lipnja 2022.

Projekt Bartimej

U sklopu projekta „Bartimej“ Odjele za učenike s teškoćama u razvoju su posjetili učenici gimnazija iz Zagreba, Varaždina, Čakovca i […]

28. lipnja 2022.

Radionica o znakovnom jeziku

Povjerenik za pastoral osoba s invaliditetom i njihovih obitelji Varaždinske biskupije, velečasni Leonardo Šardi, je na inicijativu vjeroučiteljice Martine Rukavine […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content