NASLOVNICA / Novosti / PLASTIČNIM ČEPOVIMA DO SKUPIH LIJEKOVA

PLASTIČNIM ČEPOVIMA DO SKUPIH LIJEKOVA

Autor: Martina Lovrak Ivanov

23. veljače 2020.

Naša škola već dugi niz godina sudjeluje u humanitarnoj akciji "Plastičnim čepovima do skupih lijekova" gdje svakih par mjeseci u Udrugu oboljelih od leukemije i limfoma Hrvatske šaljemo nekoliko vreća sakupljenih čepova koje sakupljaju svi učenici i učitelji škole.

Ovaj tjedan šaljemo novu pošiljku čepova i krećemo u daljnje sakupljanje kojim razvijamo ekološku svijest i potičemo na odvajanje otpada. Osim razvijanja održivog razvoja kojem je cilj čist okoliš koji je jedan od uvjeta za zdravlje čovjeka razvijamo i osjećaj potrebe pomoći drugima kad im je pomoć potrebna. 

Sve što je potrebno je čepove posebno odvajati i donjeti u školu u učionicu biologije. 

                                  Učiteljica prirode i biologije Martina Lovrak Ivanov 

Ostale obavijesti

26. studenoga 2021.

NAJAVA: Volonterska akcija

Školski filantropski klub „IZVOR DOBROTE“ Osnovna škola Đurđevac POZIV ZA UKLJUČIVANJE U VOLONTERSKU AKCIJU Poštovani, U sklopu rada Školskog filantropskog […]

24. studenoga 2021.

Zasadi drvo ne budi panj

Naša škola se i ove godine prijavila u nacionalnu kampanju “Zasadi drvo ne budi panj”. U srijedu 24.11. 2021. godine […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content