NASLOVNICA / Novosti / Pjesme o ljubavi i s ljubavlju Marice Hasan

Pjesme o ljubavi i s ljubavlju Marice Hasan

Autor:

16. veljače 2018.

Dana 14.2. Odjele za učenike s teškoćama u razvoju Đurđevac, svojom prisutnošću  počastila je đurđevačka pjesnikinja Marica Hasan.

Susret s učenicima škole protekao je u vedrom i veselom tonu.  Nakon kratkih biografskih crtica, gđa Hasan pročitala je pjesme iz svog bogatog opusa: ljubavne, pejzažne, rodoljubne tematike. Učenici su najviše bili oduševljeni pjesmama školske tematike.  Kao osobit dar poklonila je učenicima pjesmu, napisanu upravo za njih.Upoznala je učenike sa običajima podravskog kraja, osobito svatovskim.  Na kraju susreta gđa Hasan nas je počastila svojom pjesmom „Zakaj nam vele Picoki?“ naglasivši kako je  upravo ta pjesma osnovica identiteta svakog Picoka.

Ostale obavijesti

26. studenoga 2021.

NAJAVA: Volonterska akcija

Školski filantropski klub „IZVOR DOBROTE“ Osnovna škola Đurđevac POZIV ZA UKLJUČIVANJE U VOLONTERSKU AKCIJU Poštovani, U sklopu rada Školskog filantropskog […]

24. studenoga 2021.

Zasadi drvo ne budi panj

Naša škola se i ove godine prijavila u nacionalnu kampanju “Zasadi drvo ne budi panj”. U srijedu 24.11. 2021. godine […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content