NASLOVNICA / Novosti / Pjesme o ljubavi i s ljubavlju Marice Hasan

Pjesme o ljubavi i s ljubavlju Marice Hasan

Autor:

16. veljače 2018.

Dana 14.2. Odjele za učenike s teškoćama u razvoju Đurđevac, svojom prisutnošću  počastila je đurđevačka pjesnikinja Marica Hasan.

Susret s učenicima škole protekao je u vedrom i veselom tonu.  Nakon kratkih biografskih crtica, gđa Hasan pročitala je pjesme iz svog bogatog opusa: ljubavne, pejzažne, rodoljubne tematike. Učenici su najviše bili oduševljeni pjesmama školske tematike.  Kao osobit dar poklonila je učenicima pjesmu, napisanu upravo za njih.Upoznala je učenike sa običajima podravskog kraja, osobito svatovskim.  Na kraju susreta gđa Hasan nas je počastila svojom pjesmom „Zakaj nam vele Picoki?“ naglasivši kako je  upravo ta pjesma osnovica identiteta svakog Picoka.

Ostale obavijesti

01. veljače 2023.

KAJ SO JELI NAŠI STARI?

U Odjelima za učenike s teškoćama u razvoju, dana 31.1. 2023. održana je prva u nizu kuharska radionica. Nakon kraćeg […]

01. veljače 2023.

Priprema djece za upis u prvi razred

U protekla dva tjedna stručni suradnici škole (psihologinja, logopedinja i pedagog) te ravnatelj škole kroz različite aktivnosti upoznali su buduće […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content