NASLOVNICA / Novosti / Pisanica od srca

Pisanica od srca

Autor:

24. ožujka 2013.

Učenici i učitelji razredne nastave, već tradicionalno su predstavili našu školu na manifestaciji „Pisanica od srca“ koje je ove godine održana 23. ožujka 2013. godine na središnjem koprivničkom trgu.

Za najljepšu „vuzmenu košaricu i ove godine (treći puta za redom) u kategoriji osnovne škole, predstavnici naše škole osvojili su prvu nagradu.

U izradi košarice pomogla im je gospođa Mirjana Vrabec, a košarica je kod posjetitelja izazvala veliku pozornost zbog stare tradicijske izrade sitinom – biljkom koja je mnogim građanima nepoznata, a danas se rijetko koristi pri ukrašavanju pisanica.

Nagrađene košarice bit će izložene u hotelu Picok u Đurđevcu od 27. ožujka (Veliki četvrtak), pa stoga pozivamo sve roditelje i zainteresirane građane da posjete izložbeni prostor hotela i pogledaju izložbu.

Ostale obavijesti

28. rujna 2021.

Europski dan jezika u Gradskoj knjižnici Đurđevac

Povodom Europskog dana jezika koji se obilježava 26. rujna, jučer su učenici 7. a i 7. b razreda naše škole […]

27. rujna 2021.

Edukativni posjet Mađarskoj darovitih učenika naše škole

U Osnovnoj školi Đurđevac provodi se projekt pod nazivom „Encouraging and developing gifted kids for more advanced crossborder area” akronim […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content