NASLOVNICA / Novosti / Petar Pan "doselio" u PŠ Čepelovac

Petar Pan “doselio” u PŠ Čepelovac

Autor:

31. svibnja 2013.

Johann Wolfgang von Goethe jednom je rekao: „Najveći čovjek uvijek ostaje dijete.“ Vođeni tom izrekom i željom da se oslika vanjski zid škole u Čepelovcu te da škola osvane u novom ruhu, Zoran i Sanja Vidaković su kistom,bojom i dobrom voljom to i ostvarili.

Slikom su prikazali jedan dio iz života Petra Pana,dječaka koji je zauvijek želio ostati dijete i koji je kao književni lik dobro poznat školarcima, ali i nama odraslima. Osim zahvale Zoranu i Sanji, zahvalu upućujemo roditeljima i ostalim mještanima Čepelovca koji su pomogli u ovoj radnoj akciji osigurajući potrebni materijal za slikanje i koji su  spremili hranu te osvježavajuće napitke i na taj način omogućili da cjelodnevni rad bude ugodan i u veselom ambijentu.

                     

                    

                     

                      

  

                       

Ostale obavijesti

01. srpnja 2022.

Uspjeh učenika na kraju nastavne godine

Na kraju nastavne godine uspjeh učenika naše škole je slijedeći: Ukupan broj učenika na kraju nastavne godine: 656 Redovni program: […]

01. srpnja 2022.

Maturalno putovanje 8. a razreda

Od 15. 6. do 19. 6. 2022. učenici 8. A razreda u pratnji svojeg razrednika Milana Kosa i učitelja Zorana […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content