NASLOVNICA / Novosti / Petar Pan "doselio" u PŠ Čepelovac

Petar Pan “doselio” u PŠ Čepelovac

Autor:

31. svibnja 2013.

Johann Wolfgang von Goethe jednom je rekao: „Najveći čovjek uvijek ostaje dijete.“ Vođeni tom izrekom i željom da se oslika vanjski zid škole u Čepelovcu te da škola osvane u novom ruhu, Zoran i Sanja Vidaković su kistom,bojom i dobrom voljom to i ostvarili.

Slikom su prikazali jedan dio iz života Petra Pana,dječaka koji je zauvijek želio ostati dijete i koji je kao književni lik dobro poznat školarcima, ali i nama odraslima. Osim zahvale Zoranu i Sanji, zahvalu upućujemo roditeljima i ostalim mještanima Čepelovca koji su pomogli u ovoj radnoj akciji osigurajući potrebni materijal za slikanje i koji su  spremili hranu te osvježavajuće napitke i na taj način omogućili da cjelodnevni rad bude ugodan i u veselom ambijentu.

                     

                    

                     

                      

  

                       

Ostale obavijesti

07. prosinca 2022.

Bili smo na frekvenciji 87.6 Mhz!

Nas desetak učenika iz 7.d i 7.e razreda u utorak smo, kao nastavak razgovora o medijima na grupi  „Medijska pismenost“, […]

06. prosinca 2022.

Sveti Nikola posjetio Odjel za učenike s teškoćama u razvoju

Povodom blagdana svetog Nikole, volonteri udruge “Ruka u ruci” koju čine učenici gimnazije Dr. Ivana Kranjčeva pod vodstvom pedagoginje Jasne […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content