NASLOVNICA / Novosti / Pedagog izabran za zamjenika ravnatelja

Pedagog izabran za zamjenika ravnatelja

11. lipnja 2011.

Do povratka ravnatelja škole Martina Trepoteca s bolovanja, mijenjat će ga pedagog škole Nikola Vuković.

Na izvanrednoj sjednici učiteljskog vijeća, koja je održana u srijedu 8. lipnja,  primali su se prijedlozi za odabir zamjenika ravnatelja škole.

Velikom većinom glasova školskom odboru je predložen pedagog Nikola Vuković, koji je bio jedini kandidat za tu funkciju.

Školski odbor je na sjednici, koja je održana u četvrtak 9. lipnja, potvrdio taj prijedlog, pa će tako pedagog škole obnašati dužnost zamjenika ravnatelja sve do povratka ravnatelja Martina Trepoteca s bolovanja.

pedagog i zamjenik ravnatelja škole Nikola Vuković

10. lipnja 2021.

Pero naših učenika… Podravina kroz stihove

Uz Godinu čitanja 2021. nastavljamo s projektima poticanja čitanja i kreativnog izražavanja u našoj školi. U ova teška vremena kad […]

09. lipnja 2021.

Cijepljenje učenika COVID

Obavijest za roditelje učenika od šestog do osmog razreda.