NASLOVNICA / Novosti / "Patkice" i "Balončići" u sportskoj dvorani

“Patkice” i “Balončići” u sportskoj dvorani

Autor:

10. ožujka 2017.

Budući školarci, djeca iz Dječjeg vrtića “Maslačak“, iz odgojnih skupina "Patkice" i "Balončići", boravili su u petak u našoj školi. Ovo je drugi posjet naših budućih školaraca, a ovaj put školske klupe zamijenili su sa sportskim aktivnostima.

U sportskoj dvorani bilo je iznimno veselo i razigrano, a djeca su s nestrpljenjem i velikim interesom čekali svaki od postavljenih motoričkih zadataka. Bilo je tu elementarnih i sportskih igara te dinamičan poligon prepreka koji se posebno svidio budućim školarcima. Ostvarene aktivnosti još više su približile školu našim „Patkicama“ i „Balončićima“, a ujedno je ovo bila i mala priprema djece za nadolazeći 16. Olimpijski festival Dječjih vrtića 2017. koji će se održati u mjesecu svibnju.

Ostale obavijesti

21. listopada 2021.

Posjet školskoj knjižnici – u društvu sa slikovnicama

U povodu obilježavanja Godine čitanja 2021., ali i Mjeseca hrvatske knjige, učenici 1. i 3. razreda te 3. odgojna skupina […]

20. listopada 2021.

Svjetski dan kravate u Odjelima za učenike s teškoćama u razvoju

Kravata je jedini hrvatski simbol koji je univerzalno poznat i prepoznatljiv. Dan kravate obilježava se 18. listopada. Tom su prigodom […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content