NASLOVNICA / Novosti / "PAPIR - naš prijatelj"

“PAPIR – naš prijatelj”

01. veljače 2015.

„Papir – naš prijatelj“  naziv je projekta kojeg provode učenici 2.d razreda u sklopu nagradnog natječaja „Mali ekolozi – velike nagrade“.

Naš je zadatak osmisliti i provesti projekt vezan uz zaštitu okoliša i prirode u svojoj školi i/ili sredini u kojoj živimo. Nakon što nam je prijavljeni projekt odobren od strane organizatora, krenuli smo u realizaciju aktivnosti koje smo planirali. Odabrali smo kategoriju OTPAD – papir.

Za vrijeme trajanja projekta prikupljat ćemo papir koji ćemo reciklirati, zbrinuti i korisno upotrijebiti kroz niz radionica i aktivnosti.

Pozivamo sve učenike i djelatnike naše škole te sve građane da nam se pridruže u prikupljanju papira te na taj način šire i promiču ekološku osviještenost. U učionicama i predvorju škole i knjižnice bit će postavljene kutije za odlaganje papira.

NAPOMENA: prikupljamo isključivo papir iz časopisa, letke, prospekte, kataloge.

Papir ćemo prikupljati do kraja travnja.

Zahvaljujemo svima koji će podržati naš projekt i zajedno s nama korisno djelovati za okoliš te osvijestiti važnost razvrstavanja i recikliranja otpada!

Učenici 2.d razreda i učiteljica Ana Mlinjarić

24. lipnja 2021.

Upis učenika u srednju školu

Od sutra (25. lipnja )počinju prijave obrazovnih programa. Učenici su dobili potrebne upute kako prijaviti obrazovne programe ( do 6 […]