NASLOVNICA / Novosti / OTVORENA ŠKOLSKA ŠPORTSKA DVORANA!

OTVORENA ŠKOLSKA ŠPORTSKA DVORANA!

13. travnja 2011.

Danas je svečano otvorena školska športska dvorana!

Nakon dugogodišnjeg čekanja, danas je i naša škola dobila novu športsku dvoranu.

Otvorenju su prisustvovali mnogi cijenjeni gosti, a dvoranu su otvorili svečanim rezanjem vrpce potpredsjednik sabora Josip Friščić, župan Darko Koren, gradonačelnik Slavko Gračan i ravnatelj škole Martin Trepotec.

Otvaranju su prisustvovali i svi učenici i učitelji naše škole.

Dvorana je otvorena povodom Dana Koprivničko-križevačke županije, pa ovim povodom svim građankama i građanima želimo sretan Dan županije!

Aktivnosti u Područnoj školi Sirova Katalena tijekom posljednjeg tjedna nastave

Učenici Područne škole Sirova Katalena proveli su posljednji tjedan nastave u igri na otvorenom i ponavljanju nastavnih sadržaja kroz zabavne […]