NASLOVNICA / Novosti / Otpad ili smeće? Od tebe sve kreće!

Otpad ili smeće? Od tebe sve kreće!

Autor:

28. veljače 2018.

Učenici Područne škole Budrovac sa svojom su učiteljicom Olgom Lazar tijekom veljače 2018. na satovima razrednika, povodom aktivnosti  naše škole vezanih uz održivo gospodarenje otpadom, razgovarali o utjecaju čovjeka na okoliš te o potrebi odvajanja otpada. 

Kako bi i u svojoj područnoj školi mogli odvajati otpad, izradili su kutije za papir, plastiku i plastične čepove. U svojoj učionici postavili su mali eko otok te sada savjesno odvajaju otpad. Ponosni su svojim radom, a s odvajanjem otpada nastavit će i kod kuće.

Učiteljica Olga Lazar

Ostale obavijesti

09. srpnja 2024.

Naša škola treću godinu za redom dobila oznaku Sigurnija škola

U sklopu projekta “Sigurnija škola” u organizaciji Hrvatskog Crvenog križa naša škola je i u ovoj školskoj godini, trećoj za […]

03. srpnja 2024.

Završna svečanost učenika osmih razreda

U utorak, 2. srpnja 2024. godine, u Domu kulture održana je završna svečanost učenika osmih razreda. Na početku programa nazočne […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas

Saznajte više informacija o isplatama

iTransparentnost

Skip to content