NASLOVNICA / Novosti / Otpad ili smeće? Od tebe sve kreće!

Otpad ili smeće? Od tebe sve kreće!

Autor:

28. veljače 2018.

Učenici Područne škole Budrovac sa svojom su učiteljicom Olgom Lazar tijekom veljače 2018. na satovima razrednika, povodom aktivnosti  naše škole vezanih uz održivo gospodarenje otpadom, razgovarali o utjecaju čovjeka na okoliš te o potrebi odvajanja otpada. 

Kako bi i u svojoj područnoj školi mogli odvajati otpad, izradili su kutije za papir, plastiku i plastične čepove. U svojoj učionici postavili su mali eko otok te sada savjesno odvajaju otpad. Ponosni su svojim radom, a s odvajanjem otpada nastavit će i kod kuće.

Učiteljica Olga Lazar

Ostale obavijesti

29. rujna 2022.

Šahovska grupa počela s radom

Danas, 29. rujna 2022. godine, počela je s radom Šahovska grupa. Okupilo se dvadeset polaznika koji će pod vodstvom učitelja […]

29. rujna 2022.

NAJAVA: Obilježavanje Dječjeg tjedna

Idućeg tjedna u našoj školi raznim aktivnostima obilježavamo dječji tjedan. OBILJEŽAVANJE DJEČJEG TJEDNA Dječji tjedan je tradicionalna godišnja akcija i […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content