NASLOVNICA / Novosti / Otpad ili smeće? Od tebe sve kreće!

Otpad ili smeće? Od tebe sve kreće!

Autor:

28. veljače 2018.

Učenici Područne škole Budrovac sa svojom su učiteljicom Olgom Lazar tijekom veljače 2018. na satovima razrednika, povodom aktivnosti  naše škole vezanih uz održivo gospodarenje otpadom, razgovarali o utjecaju čovjeka na okoliš te o potrebi odvajanja otpada. 

Kako bi i u svojoj područnoj školi mogli odvajati otpad, izradili su kutije za papir, plastiku i plastične čepove. U svojoj učionici postavili su mali eko otok te sada savjesno odvajaju otpad. Ponosni su svojim radom, a s odvajanjem otpada nastavit će i kod kuće.

Učiteljica Olga Lazar

Ostale obavijesti

06. prosinca 2021.

Projekt Čitamo i zabavljamo se u obitelji

U drugom polugodištu krenut će ostvarivanje projekta Čitamo i zabavljamo se u obitelji, a to je nastavak aktivnosti u Godini […]

04. prosinca 2021.

Školski filantropski klub proveo humanitarnu akciju

Naša škola i Školski filantropski klub Izvor dobrote organizirali su humanitarnu akciju od 29. studenoga do 1. prosinca ove godine. […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content