NASLOVNICA / Novosti / Otpad ili smeće? Od tebe sve kreće!

Otpad ili smeće? Od tebe sve kreće!

Autor:

28. veljače 2018.

Učenici Područne škole Budrovac sa svojom su učiteljicom Olgom Lazar tijekom veljače 2018. na satovima razrednika, povodom aktivnosti  naše škole vezanih uz održivo gospodarenje otpadom, razgovarali o utjecaju čovjeka na okoliš te o potrebi odvajanja otpada. 

Kako bi i u svojoj područnoj školi mogli odvajati otpad, izradili su kutije za papir, plastiku i plastične čepove. U svojoj učionici postavili su mali eko otok te sada savjesno odvajaju otpad. Ponosni su svojim radom, a s odvajanjem otpada nastavit će i kod kuće.

Učiteljica Olga Lazar

Ostale obavijesti

06. prosinca 2023.

STEAM Escape Room u sedmim razredima

U utorak, 5. prosinca 2023., učenike 7.a, 7.b, 7.c i 7.d razreda posjetile su predstavnice Escape Rooma iz Osijeka. Učenici su sudjelovali na […]

06. prosinca 2023.

Sveti Nikola posjetio Odjel za učenike s teškoćama u razvoju

Dana 6.12.2023. godine, Odjele za učenike s teškoćama u razvoju posjetili su Sveti Nikola i Krampus, pomagači Svetog Nikole iz […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content