NASLOVNICA / Novosti / Otkrivamo tajne svemira

Otkrivamo tajne svemira

Autor: Sanja Sabolić

25. rujna 2015.

I u našoj će školi biti obilježen Svjetski tjedan svemira.

Svjetski tjedan svemira se obilježava svake godine od 4. do 10. listopada diljem svijeta, a nacionalni koordinatori rade tijekom cijele godine i pomažu organizatorima događanja te koordiniraju aktivnosti povezane s njegovim obilježavanjem. World Space Week Asocijacija ima nacionalne koordinatore u preko 80 država svijeta, a najveća je svjetska obrazovna organizacija povezana sa svemirom, direktno podržana od strane UN Ureda za miroljubivo korištenje svemira.

Ove će se godine i naša škola raznim aktivnostima pod nazivom "Otkrivamo tajne svemira" uključiti u obilježavanje Svjetskog tjedna svemira. Približit ćemo se svemirskim prostranstvima te ih zajedno istražiti. 

http://www.worldspaceweek.org/events/event-details/?eventID=8864

Ostale obavijesti

25. ožujka 2023.

Debata u OŠ Molve

U petak, 24.3.2023. učenici naše škole Paola Šestak, Luka i Karlo Sabolić, Mia Robotić i Petra Čeko posjetili su – […]

23. ožujka 2023.

Proljeće pozdravlja i Mravlji lav

U utorak 21.3.2023. u sportskoj dvorani naše škole održana je priredba Pozdrav proljeću što je bila prilika da naša učenička […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content