NASLOVNICA / Novosti / Otkrivamo tajne svemira

Otkrivamo tajne svemira

Autor:

25. rujna 2015.

I u našoj će školi biti obilježen Svjetski tjedan svemira.

Svjetski tjedan svemira se obilježava svake godine od 4. do 10. listopada diljem svijeta, a nacionalni koordinatori rade tijekom cijele godine i pomažu organizatorima događanja te koordiniraju aktivnosti povezane s njegovim obilježavanjem. World Space Week Asocijacija ima nacionalne koordinatore u preko 80 država svijeta, a najveća je svjetska obrazovna organizacija povezana sa svemirom, direktno podržana od strane UN Ureda za miroljubivo korištenje svemira.

Ove će se godine i naša škola raznim aktivnostima pod nazivom "Otkrivamo tajne svemira" uključiti u obilježavanje Svjetskog tjedna svemira. Približit ćemo se svemirskim prostranstvima te ih zajedno istražiti. 

http://www.worldspaceweek.org/events/event-details/?eventID=8864

Ostale obavijesti

04. kolovoza 2022.

Javni poziv za obavljanje poslova pomoćnika/ce u nastavi

Objava javnog poziva za obavljanje poslova pomoćnika/ce u nastavi za učenike s teškoćama u razvoju u Osnovnoj školi Đurđevac u […]

04. kolovoza 2022.

Javni poziv za obavljanje poslova stručnog komunikacijskog posrednika/ce

Objava javnog poziva za obavljanje poslova stručnog komunikacijskog posrednika/ce u nastavi za učenike s teškoćama u razvoju u Osnovnoj školi […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content