NASLOVNICA / Novosti / Otkrivamo tajne svemira

Otkrivamo tajne svemira

Autor:

25. rujna 2015.

I u našoj će školi biti obilježen Svjetski tjedan svemira.

Svjetski tjedan svemira se obilježava svake godine od 4. do 10. listopada diljem svijeta, a nacionalni koordinatori rade tijekom cijele godine i pomažu organizatorima događanja te koordiniraju aktivnosti povezane s njegovim obilježavanjem. World Space Week Asocijacija ima nacionalne koordinatore u preko 80 država svijeta, a najveća je svjetska obrazovna organizacija povezana sa svemirom, direktno podržana od strane UN Ureda za miroljubivo korištenje svemira.

Ove će se godine i naša škola raznim aktivnostima pod nazivom "Otkrivamo tajne svemira" uključiti u obilježavanje Svjetskog tjedna svemira. Približit ćemo se svemirskim prostranstvima te ih zajedno istražiti. 

http://www.worldspaceweek.org/events/event-details/?eventID=8864

Ostale obavijesti

14. rujna 2021.

Odjeli za djecu s teškoćama u razvoju obilježili Hrvatski olimpijski dan

U petak, 13. rujna 2021., pred utvrdom Stari grad okupili su se učenici osnovne i srednje škole te vrtićevci u […]

14. rujna 2021.

Posjet ravnateljice Gradskog društva Crvenog križa Koprivničko-križevačke županije Marine Perice Odjelima za djecu s teškoćama u razvoju

Uoči Svjetskog dana prve pomoći Odjele za djecu s teškoćama u razvoju posjetila je ravnateljica Gradskog društva Crvenog križa Koprivničko-križevačke […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content