NASLOVNICA / Novosti / Osvojeno 2. mjesto u graničaru

Osvojeno 2. mjesto u graničaru

Autor: Lucija Sulimanec

10. studenoga 2023.

U petak, 3. studenog 2023. godine održano je natjecanje u igri graničar u COOR Podravsko sunce. Na natjecanju su sudjelovali učenici 4., 5. i 6. razreda te učenici 4. odgojno-obrazovne skupine Odjela za učenike s teškoćama u razvoju: Valerija Oršoš, Petra Balog, Hrvoje Bogdan, Melisa Bogdan, Mario Kampić, Ivan Romeo Derežić i Ivan Kiseljak. Učenici su pokazali odlične vještine i na natjecanju su osvojili drugo mjesto. Stekli su nova poznanstva i odlično su se zabavili. Za nagradu su osvojili izlet na gradske bazene Cerine u Koprivnici.

Čestitamo svim našim učenicima na odličnom uspjehu!

Ostale obavijesti

15. travnja 2024.

Kviz znanja povodom Noći knjige

Povodom ovogodišnje Noći knjige organiziramo školski kviz znanja! Tom prigodom organizirana je i prigodna prodaja otpisanih knjiga po simboličnim cijenama. […]

12. travnja 2024.

Natječaj “Podravina u stihovima”

Objavljujemo 11. Natječaj “Podravina u stihovima” za mlade pjesnike u kojem sudjeluju učenici viših razreda. Svi učenici pišu pjesme na […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas

Saznajte više informacija o isplatama

iTransparentnost

Skip to content