NASLOVNICA / Novosti / Ostvarivanje preventivnih programa

Ostvarivanje preventivnih programa

Autor: Nikola Vuković

25. svibnja 2021.

U suradnji s PU KC-KŽ organiziramo predavanja i razgovor s učenicima te djelatnicima Policijske uprave Koprivničko-križevačke. Ovo je nastavak tradicionalne suradnje,a s ciljem prevencije učenika te razvoju zdravog načina života, rješavanju sukoba i pripremanju učenika za svijet odraslih. U utorak, 25.svibnja 2021. – šesti razredi, u srijedu 26.svibnja 2021. – osmi razredi. Idući tjedan učenici petog i sedmog razreda. Programi: NISI SAM, ZDRAV ZA 5 i ZAJEDNO PROTIV GOVORA MRŽNJE. Naglasak će biti na sprječavanju elektroničke zlostave, razvoju tolerancije, unapređenju zdravog načina života te upoznavanje učenika s radom djelatnika PU KC-KŽ.

Ostale obavijesti

19. svibnja 2024.

Područne škole sudjeluju u obilježavanju akcije Svibanj- mjesec zaštite od požara

Manifestacija „Svibanj – mjesec zaštite od požara „ nacionalnog je karaktera i provodi se dugi niz godina.Učenici područnih škola Budrovac, […]

18. svibnja 2024.

Natjecanje u krasnoslovu

Na 11. Natječaju Podravina u stihovima u finale je prošlo 29. autorskih recitala učenika od 5. do 8. r. Učenici […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas

Saznajte više informacija o isplatama

iTransparentnost

Skip to content