NASLOVNICA / Novosti / Osnovan Školski filantropski klub IZVOR DOBROTE

Osnovan Školski filantropski klub IZVOR DOBROTE

Autor: Nikola Vuković

27. rujna 2017.

U sklopu obilježavanja Tjedna filantropije u našoj školi osnovan je Školski filantropski klub Izvor dobrote.

Obilježavanje Tjedna filantropije organizirano je u suradnji sa Zakladom Zamah iz Zagreba čiji su predstavnici danas nazočili školskoj svečanosti. Uz predstavnike Zaklade Zamah nazočni su bili predstavnici Obiteljskog doma za starije i nemoćne Pintarić iz Đurđevca, Obiteljskog doma za starije i nemoćne Prelec Kralj iz Đurđevca, Udruge "Mali Princ" iz Đurđevca, Gradskog društva Crvenog križa Đurđevac te predstavnica grada Đurđevca. Predstavnici Udruga i Obiteljskih domova ukratko su predstavili svoja iskustva i suradnju s učenicima naše škole. Na početku programa nazočne su pozdravili ravnatelj Danijel Domišljanović i pedagog Nikola Vuković, koordinator rada na projektu. Učenici četvrtog i sedmog razreda predstavili su svoje projektne akcije. Nakon učenika predstavnici nazočnih Udruga i Obiteljskih domova govorili su o svojim iskustvima na području volontiranja i suradnji sa školom. I ovaj puta medijski nas je pratio Podravski radio Đurđevac.

 

Osnovan je i Školski filantropski klub Izvor dobrote koji će promovitrrati filantropiju te njegovi članovi organizirati humanitarne akcije na nivou škole i šire.

Najavljujemo: listopad – prikupljanje slikovnica i dječjih knjiga za dječje odjele u bolnicama.

Dogovorena je i daljnja suradnja sa Zakladom Zamah iz Zagreba.

Ostale obavijesti

24. siječnja 2022.

Nastava na daljinu – obavijest

Poštovani roditelji i učenici, s obzirom na trenutno nepovoljnu epidemiološku situaciju u našoj Školi obavještavamo vas da se od utorka, […]

21. siječnja 2022.

„Dođi da te zagrlim!”

Međunarodni dan zagrljaja obilježavamo 21. siječnja. Grljenjem iskazujemo svoje emocije, a čak i čuvamo zdravlje. Kako bi obilježili ovaj dan, […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content