NASLOVNICA / Novosti / Osnivačka skupština Učeničke zadruge Mravlji lav

Osnivačka skupština Učeničke zadruge Mravlji lav

Autor:

25. rujna 2017.

Danas, 25. rujna 2017., u našoj je školi održana Osnivačka skupština Učeničke zadruge Mravlji lav.

Osnivačkoj su skupštini nazočili voditeljica zadruge, učiteljica prirode i biologije M. Lovrak Ivanov koja je i predsjedala sjednicom, ravnatelj D. Domišljanović, učitelji – voditelji sekcija Zadruge, predstavnici roditelja i predstavnica Grada Đurđevca. Na skupštini je usvojen prijedlog imena Zadruge, prijedlog pravila, prijedlog programa rada Zadruge i zadružnih sekcija te su predloženi voditelji zadružnih sekcija. Potom je uslijedio izbor i imenovanje članova Zadružnog odbora u koji su izabrani: Jadranka Švaco kao predstavnica Grada Đurđevca, Maša Horvat kao predstavnica suosnivača, iz redova učenika članova zadruge u odbor su imenovani Petra Filipović iz 7. b i Katja Patačko iz 2. d razreda, predstavnica roditelja je učiteljica Davorka Hrženjak, a ispred osoblja škole izabrane su učiteljice Martina Lovrak Ivanov i Irena Kovačić. Za predsjednicu Zadruge potom je izabrana učiteljica Martina Lovrak Ivanov, njezina je zamjenica učiteljica Davorka Hrženjak, a za tajnicu Zadruge izabrana je učiteljica Irena Kovačić. Na skupštini je izglasano i da će Ljetopis i Matičnu knjigu voditi predsjednica Zadruge. Na kraju sjednice bilo je riječi o aktivnostima Zadruge te sudjelovanju na manifestacijama kao što su Dani voća, Medveni den, Zlatna jesen te u proljeće sudjelovanje na smotri učeničkih zadruga. Na kraju sjednice voditeljica novoosnovane Učeničke zadruge Mravlji lav poželjela je svim učenicima članovima Zadruge i njihovim voditeljima uspješan početak rada Zadruge koje će svojim aktivnostima promovirati našu školu i grad Đurđevac.

Ostale obavijesti

26. studenoga 2022.

RADIONICA POVODOM NADOLAZEĆEG BLAGDANA BOŽIĆA

Krajem mjeseca studenoga održana je radionica s roditeljima Prve odgojno obrazovne skupine pod vodstvom učiteljice Matee Melnjak. Radionica je bila […]

26. studenoga 2022.

IZRADA ADVENTSKOG VIJENCA- ODJELI ZA UČENIKE S TEŠKOĆAMA U RAZVOJU

Povodom nadolazećeg blagdana Božića i predbožićnog vremena učenici Druge odgojno obrazovne skupine zajedno sa učiteljicom Emom Jančevec izradili su zajednički […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content