NASLOVNICA / Novosti / Osmo druženje učenika Područnih škola

Osmo druženje učenika Područnih škola

Autor:

31. svibnja 2016.

Osmo po redu druženje učenika Područnih škola Budrovac, Čepelovac, Mičetinac i Sirova Katalena s učenicima Područne škole za djecu s  teškoćama u razvoju te njihovih učiteljica i učitelja održano je 30. svibnja 2016. u Područnoj školi Čepelovac, domaćinu ovogodišnjeg, već tradicionalnog druženja. 

Integrirani nastavni dan započeli su upoznavanjem, pozdravnim govorom učitelja Davora Šokeca te prigodnom priredbom kojom su učenici PŠ Budrovac, Čepelovac, Mičetinac i Sirova Katalena zaželjeli dobrodošlicu učenicima Područne škole za djecu s teškoćama u razvoju i njihovim učiteljicama. Nakon kratkog odmora, učitelj Davor poveo je svoje goste u šetnju bilogorskim brežuljkom do lokalnog rezervoara i vodovoda u Čepelovcu gdje je učiteljica u mirovini, Dorotea Kovač iz Čepelovca, govorila o važnosti vodovoda te kako se ljudi opskrbljuju vodom. Učenici su putem ponovili orijentaciju u prostoru, promjene u prirodi i rad ljudi na prijelazu iz proljeća u ljeto te uživali u prekrasnom danu i prirodi. Po povratku u školsko dvorište, slijedio je zasluženi odmor i doručak, a nakon toga sportske igre. Učenici su se natjecali u skakanju u vrećama, potezanju užeta, štafetnim igrama te u igri graničara uz navijanja, smijeh i skakanja od sreće. Kad je lijepo i veselo, vrijeme brzo prolazi. Ubrzo je stigao autobus i prijatelji iz Područne škole za djecu s  teškoćama u razvoju oprostili su se od svojih domaćina i uputili domovima, a učiteljice su obećale ponovno druženje sljedeće godine u nekoj od drugih područnih škola. 

Ostale obavijesti

29. siječnja 2022.

Školsko natjecanje iz geografije

Danas je u našoj školi održano školsko natjecanje iz geografije. Natjecalo se 14 učenika petih, sedmih i osmih razreda pod […]

28. siječnja 2022.

Obavijest o nastavku rada

Poštovani roditelji i učenici, S obzirom na nešto povoljniju epidemiološku situaciju u našoj Školi u odnosu na prošli tjedan, obavještavamo […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content